Kaş'a geldim ama nerde kalınır ne yapılır bilen geri gelsin a dostlar?

Sabah geldim bi pansiyonda anlamsızca takılıyorum bilen varsa şurası şöyle burası böyle desin hiç durmasın demekten imtina etmesin.

hiç durma kekovaya git.

  • funkyfun  (30.06.11 19:41:52)
-Gunduz Kucuk cakil ya da Buyuk cakil da denize girilir, ordaki mekanlarin birinde sezlong edinilir, guneslenilir, keyif yapilir.
-Aksam disari cikilir, soyle bir merkezde turlanir.
-Mavi bar'a oturulur, birayla demlenilir. cevredeki masalarla sohbet edilir.
  • freefroglet  (30.06.11 19:43:13)
minibüslerle kaputaş plajına, patara kumsalına git mutlaka
akşam merkezdeki balık restoranlarında demlen.
denemediysen dalış kurslarına uğra, kaş en uygun yerdir dalış için.
  • dimitrified  (30.06.11 19:57:18)
limanagzinda bilal'in yeri
birani alip antik tiyatroya git, gun batimini izle

  • bir varmis bir yokmus  (30.06.11 20:16:18)
üzüm kızı meyhane var rum meyhanesi tarzı tavsiye ederim, hemen yanındaki bahçe balık da iyi, güzel ahtapot ızgara yapıyorlar ikisinin de fiyatı uçuk değil.

  • theos ek mekhanes  (30.06.11 20:43:27)
pansiyonda durma, çık dışarı, çarşıda turla, esnafla muhabbet et, çok canayakın insanı, etrafta gidilecek görülecek çok yer var, patara plajı bunlardan biri, şehir merkezinden gidebileceğin her yere otobüs minibüs var, eğer bir yere gidip sabahtan akşama kadar vakit öldürmeyeceksen hızlı bir gezi yapayım her yeri göreyim diyorsan araba kiralamanı tavsiye ederim. (araba yoksa altında). Ayrıca kesinlikle dalış yapmalısın. hatta mümkünse turistik diğer atraksiyonlara da katılmanı tavsiye ederim.

  • xerquan  (30.06.11 20:46:19)
* çarşıda belediyenin yerinde gölgede tost+ayran
* kekova turu (günübirlik)
* limanağzı don juan (günübirlik)
* bi lokma anne yemekleri çarşıda
* dejavuda iç
* saklıkent turu (günübirlik) bu tur kaputaşa da uğruyor
* patara plajı (günübirlik)
turlar için çarşıda sahil abiyi sor yardımcı olurlar....

www.kas.gen.tr
  • priboi  (30.06.11 20:54:26)
XANTHOS SEYAHAT ACENTASI

İBRAHİM SERİN CADDESİ
  • priboi  (30.06.11 20:57:40)
Kaş'ta Düzenlenen Tur ve Etkinlikler

Kaş-Kekova(Batıkşehir)-Üçağız-Kaleköy (Tekne ile)

Meis Adası (Sadece Turistler için)

Mavi Mağara-Kaputaş Plajı-Kalkan (Tekne ile)

Kaş-Kalkan-Patara-Xanthos-Saklıkent-Tlos (Otobüs ile)

Kalkan-Bezirgan-Sütleğen-Gömbe Yaylaları

Kaş-Üçağız-Kekova-Simena

Kaş-Myra-Noel Baba Kilisesi

Toroslarda Yürüyüş Turları

Kaş-Gömbe-Elmalı-Arikanda-Finike-Myra

Kış sezonunda yabani domuz avcılığı

Balık tutma turları

Toroslarda jeep-safari turları

Sualtı dalış turları
  • priboi  (30.06.11 20:57:59)
Plajlar
Kaş'ın bütün deniz kıyılarında denize girebilirsiniz dersek pek de abartmış olmayız. Ama halkımızın tercih ettiği plajlar şunlardır:

1) PATARA PLAJI

2) KAPUTAŞ

3) KAŞ KÜÇÜK ÇAKIL

4) AKÇA GERME PLAJI

5) SEYRET ÇAKILI

6) KAŞ BÜYÜK ÇAKIL PLAJI

7) KARADERE PLAJI

8) KALKAN KALAMAR PLAJI

Mavi Yolculuk

Kaş, "Mavi Yolculuğun" önemli duraklarından ve başlama yerlerinden bir tanesidir. 'Kaş Yat Limanında' konaklayan teknelere su,elektrik,benzin,duş ve çamaşırhane gibi imkanlar sunulmaktadır.Kaş'dan yapılan 3 gün 3 gece ve 7 gün 7 gece süren Mavi Yolculuklardan hangisini seceğiniz sizlerin tercihine kalmıştır.
  • priboi  (30.06.11 20:58:25)
herkese çok teşekkürler dediklerinizi yapmadan da dönersem yuf olsun bana seni yenecem kaş sen mi büyüksün ben mi büyüğüm

  • cornypop  (01.07.11 01:27:21)