Nikah Dairesi arıyorummm off offf

Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında gittim süper oldu- nikahım orda kıyıldı mükemmel diyebileceğiniz nikah dairelerini söyler misiniz? Hani şöyle 350-400 kişilik olsa süper olur.

nikah dairesi,sadece çiftlerden birisinin ikamet ettiği ilçede olabiliyor şeklinde benim bilgim :s

ekleme: muhtar öyle dediydi bana :o
  • pyro clustic flow  (29.06.11 22:14:48 ~ 22:36:05)
öyle bir şey yok pyro.

  • baldur2  (29.06.11 22:27:58 ~ 22:28:05)
Eğer çiftlerden biri o ilçede ikamet etmiyorsa bağlı bulunulan nikah dairesinden izin belgesi alınarak farklı bir dairede nikah kıyılabiliyor ama burada önemli olan güzelini bulabilmek :)

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (29.06.11 22:36:20)
o zaman Şişli'nin salonları güzeldir. kalabalık olur ama insanlar iyi yönlendirilir.

Beşiktaş'ınki ( yeri değişmediyse, Maçka'daki) hemen parkın kenarındadır. nikah sonrası çayır çimende foto çektirir çiftler.

Yolunuz düşer illa, bir gün gidip gezin Şişli ve Beşiktaş'ınkileri, yakın sayılırlar.
  • pyro clustic flow  (29.06.11 22:42:26)
bir arkadaşım küçükçekmece nikah dairesinde kıymıştı. havalimanının tam karşısında e-5 üstünde. 1000 kişilik 4-5 salonu ve her salonun bir de kokteyl salonu vardı. gitar ve saksofonların eşlik ettiği kemancılarla güzel bir kokteyl olmuştu.

  • kucuk sinek  (29.06.11 22:58:42)