araba için mini buzdolabı-termos neyse

istiyoruz ki tatilde yollarda sularımız hemen erimesin. sıcak, abdest suyu gibi su içmeyelim. koyalım güzelce içine su şişelerimizi, oohh miss buzz! biz bunları nerede buluruz? izmirde oturuyoruz. nerelere bakalım? koçtaş, forum kipa, (5M)migros, ya da kemeraltı??

önemli edit: şu hani mavi renkli sapı oluyor, taşıyorsun ya aküye falan takmadan kullanılıyor, portatif.. onlardan arıyorum. mini buzdolabı derken aslında bunu kastettim ama adını bilmiyorum işte onların.

vardır o saydıklarında
böyle kutu gibi ısı yalıtımlı

  • desdinova  (29.06.11 11:26:50)
izmir'i bilemem. geçen hafta istanbul'da koçtaş ve bauhaus'ta gördüm. şu sıralar revaçta herhalde.

  • Era  (29.06.11 11:29:50)
koctas, tekzen gibi yerlerde dolap bulursun. alternatif olarak, migros gibi buyuk marketlerde "thermal bag" denen yalitimli torba/canta da bulabilirsin.

  • fader  (29.06.11 11:32:03)
www.hepsiburada.com

sanırım yardımcı olur
  • 1917  (29.06.11 11:34:03)
ve tabiki de saklama kapları ve termoslar konusunda uzman olan annelerimiz bu konuda kesin bir bilgiye sahiptir. ona sorun.

  • hizli sperm  (29.06.11 11:54:27)
@hizli sperm annemin isteği üzerine duyuruyu açtım.

  • bıdıbıdı  (29.06.11 12:08:02)