6 aylık ingilizce dil eğitim için ingiltere ve malta, aracı şirket önerisi

Bir yakınım 6 aylığına dil eğitimi almak için yurt dışına çıkmak istiyor. Kafasında İngiltere ve Malta var. Sorularımız;

1) Önereceğiniz aracı şirketler var mı? Çok fazla şirket var fiyatlar çok değişken.

2) İngiltere'ya giderken 6 ay için ne kadarlık bir yaşam bütçesi gerekiyor? (kalacak yer hariç)

3) Malta için 6 aylık ne kadarlık bir bütçe ayırmak lazım?

4) Malta mı İngiltere mi? Ya da başka diyarlar mı?

5) 42?

Özellikle deneyimi olan arkadaşlardan bilgi alabilirsem çok sevinirim, yüzümde güller açar.

1- özellikle ingiltere için www.icep.com.tr kendim kullanmadım ama gidip memnun kalan arkadaşlarım var. yalnız çok da ucuz değil, onu belirtmek gerek. yine de çeşit ve güvenilirlik açısından avantajlı bir yer.

  • demcan  (28.06.11 14:20:43)
1- ben atlas danışmanlıkla gittim, memnun kaldım.
2- kalacak yer hariç harcamalar kişiden kişiye ve kalacağın yere göre değişkenlik gösterir.
3- pas
4- ingiltere
5- 42den kasıt nedir anlamadım.
  • kalinixta agapi mou  (28.06.11 21:20:52)
1- A.T.E.C. (www.atec.com.tr 2007'de bunlar aracılığıyla gittim, bu yıl yine gidiyorum. yakın bir arkadaşım her yıl yine bu şirket aracılığıyla gidiyor. işlemlerini takip ediyorlar. orada bir sorun olursa arıyorsun ilgileniyorlar vs. öyle yollayana kadar peşinde koşanlardan değiller.)

2- 4000-5000 gbp gerekebilir. tabii söylendiği gibi gere göre değişmek üzere.

3- -

4- -

5- 61!
  • lazor  (16.07.11 19:26:00)