lys nasıldı?

arkadaşlar lys vardı sanırım bugün. eşit ağırlıkçıların girdiği edb-sosyal sınavı nasıldı? yani zor, kolay falan. hatta söylemek isteyen varsa netleri de söylerse iyi olur.

kız arkadaşım girdi bu yıl sınava da, internete giremiyor genel olarak durum nasılmış bakabilir misin diye sordu bana. ben de nereye bakacağımı bilemedim size soruyorum, nasıldı sınav? :)

aslında sayısal olan kardeşim bu sınava da girdi; kolaymış genel olarak, 9 boş bırakmış.

  • alessea  (25.06.11 21:26:35)
İnternet aleminde genel anlamda bir sövgü hakim.Genel yakınmalar edebiyatta anasının dinini sordukları,coğrafyada destan gibi uzun sordukları yönünde olmaktadır.
İstanbul'dan bildiriyorum,top sizde kivanc1.

Not:Bu söylemler genellikle sözel öğrenciler tarafından dillendirilmektedir.
  • stnbull  (25.06.11 21:28:47 ~ 21:30:01)
Aslında kolay gibiydi ama hep paragraf hep paragraf, ben hızlı okuyan biri olmama rağmen zor yetiştirdim coğrafyada.

  • xenophobe  (25.06.11 21:44:32)
0 çalışmayla girmiş biri olarak coğrafya'yı fullemiş olabilirim.

edebiyat'ta bilgi soruları zorlayıcıydı doğrudan boş bıraktım fakat paragraflar ve diğerleri zor değildi.
  • latios  (25.06.11 22:52:22)
cok tepki alacagim ama yine de yazmadan edemiyorum bu cevabı:

ulan millet iki uc konu okuyup sinava giriyor, yok uzundu, yok zordu diyolar acaba sayisal olsalar ne yapacaklar...
  • poset  (26.06.11 01:32:25)