kotor sorusu

kotor 1 i halihazırda oynayan veya hatırlayanlar belki cevaplayabilirler.şimdi oyunda manaan da republicin su altı istasyonundan köpek balıgını uzaklaştırmak için istasyonu havaya uçurmak gerekiyor.bu nasıl yapılıyor bir türlü çözemedim öylece kalakaldım.

bekleyebilirsen kurup, tekrar oynayıp, bulup yazayım. bana da bahane olur. =)

  • carc  (21.04.08 02:47:53)
başka bir şey görüp de oyunun tadını kaçırmayayım diye başka bir yere bakamıyorum.o yüzden başka cevap gelmezse beklerim,azıcık kururum ama olsun :)

  • aynali  (21.04.08 03:12:04)
hatırladığım kadarıyla 2 yolla geçiliyordu o kısım.ilk olarak suya zehirli atık bırakıp manaan ın sularını kirleterek ölüyordu köpekbalığı.ikinci olarak ise orda 2 tane tüp var işte onları ayarlaman lazım şu sayfada yazıyor.

guides.ign.com
sırasıyla;

1 Fill injector pod.
2 Transfer from injector to container.
3 Fill injector pod.
4 Transfer from injector to container.
5 Dump container pod.
6 Transfer from injector to container.
7 Fill injector pod.
8 Transfer from injector to container.

bu yöntemle ise oraki alet patlıyor ve köpekbalığı artık oradan uzaklaşıyor.daha temiz olarak ve light side point kazanmak istersen bunu kullan derim
  • alternatif  (21.04.08 10:26:22)