Solaryum

hafiften bir bronzluk saglamak icin bu şey ne kadar uygulanmalı ve nerelerde uygulanmalı. (bursa icin soruyorum) bir suru solaryum şirketinin farklı şehirlerde subeleri oldugundan genel fikir olabilir. bir de oyle zenci değil cok hafif bir bronzluktur istenen bu kaça patlar bize 5-6 seans a mecbur ederler mi bizi yoksa?

saglıga zararı bilinmekte.

onlarin 10 dk lik 15 dk lik ya da 20 dakikalik ucretleri var. hafiften bir bronzluk istiyorsan, ten rengin cok acik da degilse toplamda 30 dk yeterli olur. baktin yetmedi biraz daha gidersin.

bursada yasamiyorum o yuzden nerelerde sorusuna cevap veremeyecegim.
  • safepassage  (21.04.08 01:19:22)
bünyeden bünyeye farklılık gösterir.eğer bronzlaşmayıp kızarıyorsan işin biraz zor.ilk olarak 15 dk gir 2 sonra 20 dk gir 4 gün sonra 20 dk gir.tabi solaryum cihazının kaliteli olduğunu farz ediyorum.

  • szqnn  (21.04.08 01:22:56)
dove kullan,bronzlastiricilari var

  • the man who hears deepest inquisitions  (21.04.08 11:37:46)
ben yasadıgım memlekette solaryum cıhazlarına 1,25ytl atmak suretıyle 1dk kalıyosun..aynı masaj koltugu gıbı yanı :) atıyosun ıcıne gırıyosun..
bursada da vardır dıye tahmın etmekteyım.belki fiyatı 1,25 olmazda 1,50 olur..mekan olarak guzellık salonlarında ve fitness larda bulunuyo..

  • isott  (21.04.08 12:00:46)