zinc emulatörü audio sorunu

şimdi efenim bir kaç gün önce internette bulduğum zinc emulatörünün ve bir çok oyunun rom dosyasının da olduğu 700 mb lık bir paket indirdim. oyunlar genelde gayet güzel çalışıyor lakin bazı oyunlarda, örneğin soul edge(bu 700 mb ı indirme sebebim), ses yok. ama bir çok oyunda var. sorun nereden kaynaklanıyor olabilir.

emülatör her oyunu %100 çalıştıracak diye bir şey yok. genelde bu yazılımların kendi sitelerinde uyumlulukla alakalı listeler olur. varsa ona bir göz at. olmadı başka emülatör dene.

  • thalamus  (20.04.08 21:45:22)
namco oyunlarının arcade makinelerden sökülen rom setleri emülatör korumalı, yani onları zinc, mame, ıvır zıvır gibi programlarla oynamayı unutuyorsunuz malesef.. gerçi soul edge'de ses var açıldı diyorsunuz, hayret verici. ben chankast kullanıyorum bir soul calibur bir project justice oynamak için, dreamcast oyunları tabi bunlar. emülasyon da %95 civarında, tavsiye ederim.

  • lepidodendron  (21.04.08 01:50:32)