debit kart ile online alışveriş...

orda burda konuşuluyor, ziraat durmadan mail atıyor artık kartınızı online alışverişlerde de kullanabilirsiniz diye. ne oldu bu iş?

bunu hangi siteler destekliyor mesela? birkaç yerden denedim ama olmadı?

bankanizla gorusup sanal kredi karti cikartabilirsiniz.

  • emfuzi  (24.06.11 00:58:20)
sorunum online alışverişin nasıl yapıldığı ile ilgili değil, sanal kart çıkarabileceğimi ben de biliyorum, doğrudan debit kart ile alışveriş döneminin başladığı söyleniyor ben onu soruyorum.

  • ocanal  (24.06.11 01:10:07)
ben debit kartımla online alışveriş yapabiliyorum, ama türkiye'deki bir bankadan olan bir kart değil bu. bildiğin, içinde para varsa kullandığın debit kart.

o sanırım kart özelliğiyle ilgili bir şey, bu kartı internette de kullanabileyim, mail orderla alışverişe açık olsun diye talimat veriyorsun oluyor.
  • zkurmus  (24.06.11 01:25:55)
işbankasının debit kartıyla yabancı bi siteden uçak bileti almıştım, olmuştu.
visa electron olarak geçiyodu benim debit card, sitede de kabul edilen kartlar arasında yazıyordu. kabul edilen ödeme şekillerine bi göz at siteden.

  • thefalloftekin  (24.06.11 10:31:20)