Film Arıyorum! Film Önerin Bana!

Sevgili Spielberg'ler,

Pek fazla film izleyen, sinemayı seven biri değilim. İzlediğim film sayısı parmakla sayılıdır. Neyse, bunu göz önünde bulundurarak bana film önermenizi istiyorum. O külttür izlemişsindir kesin demeyin diye verdim o ön bilgiyi.

Det Sjunde Inseglet
Jungfrukallan
Ansiktet

tadında filmler arıyorum. Evet hepsi Ingmar Bergman filmi fark ettiğiniz üzere; zira Bergman benim filmlerini izlemeye katlanabildiğim tek yönetmen. Tim Burton denilen züppeyi nasıl seviyor insanlar anlamış değilim.

Aradığım filmler de yukarıdakine benzer olursa sevinirim. Konu tarz olarak. Teşekkürler!

La vie de bohème

  • derbeder58  (23.06.11 23:30:55 ~ 23:31:25)
(bkz: viridiana)

  • tepedeki psychedelic adam  (23.06.11 23:37:04)
  • ermanen  (23.06.11 23:47:35)
fellini, la dolce vita (?)

  • ilkinci  (24.06.11 00:01:23 ~ 00:01:39)
A.A. Tarkovsky- STALKER
Nuri Bilge Ceylan- UZAK
Krzysztof Kieslowski- A Short Film About Love
Krzysztof Kieslowski- A Short Film About Killing

bunları izledikten sonra

Ingmar Bergan - PERSONA
  • sorumvarbenim  (24.06.11 00:21:58)