hangi telefon

30-40 yaş arası kadınlar heyo. Doğumgününüz geldi çattı. Hediyeniz geldi, heyecenla paketi açtınız. Aaa cep telefonu. İhtiyacınız da vardı hani, sizin emektardan sıkılmıştınız. Üstelik hayalinizdeki telefon bu yahu.

Ama işte hangi telefon bu? Hangi telefonu istersiniz?

Yazanların elleri dert görmesin

ayfondört

görmedim kime sorduğunu :) neyse kalsın böyle ne yapalım.
  • istanbul beyefendisi  (23.06.11 16:53:41 ~ 16:54:43)
anneme samsung galaxy tab aldık anneler gününde. çok beğendi. dizilerini ondan izliyor :) tv bize kalıyor :P :D ama güzel bir cihaz ve telefon, tavsiye ederim.

not: er kişiyim.
  • reducto  (23.06.11 16:54:12)
Walla ne yaş değil ne tarz olduğunuzla ilgili bu soru.

twitter,Facebook,mail heed hödö içinde geçiyorsa günü bir iphone, anam ben karışık şey sevmem bütün gün işte internet başındayız zaten, arasın mesaj atsın yeterse nokianın sade ve şık modelleri (şimdi bilemedim), gezelim görelim bi kişilikse kamera özellikleri güçlü, hafızası yüksek bişi olmalı.evet.ama genel olarak herkes iphone sever gibi sanki.
  • mahnita  (23.06.11 16:54:18)
bir cok ozelligíni kullanmamasina ragmen annemde iphone3gs var ve cok seviyor.

  • dampire  (23.06.11 17:05:14)
fiyat - performans - şıklık açısından nokia 2730 classic yeterli bence.
şarjı uzun, nete de giriyor, kamera ters tarafta olsa da 3g'si var.
tarza önem veren bir anneyse, pembeli cicili bicili bir şey onu mutlu etmeye yetecektir, arka pana da ikinizin bir resmini koyarsanız harika olur.
  • 9kuyruklukedi  (23.06.11 17:18:14 ~ 17:19:13)
anne bu touch screen işini sever mi? onu araştırmak lazım.

  • magara adami  (23.06.11 17:30:00)
cemek ben anlamadım annenize mi alıyorsunuz telefonu sevgilinize mi?
bence i phone.

  • pufizm  (23.06.11 18:38:04)