hasibenin sorusu silindi mi?

ne güzel okuyorduk :)
niye silindi ki?
yoksa aşırı cevaptan soru kendini imha mı etti?

saçma bir noktaya geldiği için moderasyon silmiş. sansüre hoş geldiniz.

  • hasibe  (22.06.11 16:57:39)
hasibe ne sorduydu ki?

  • rentts  (22.06.11 17:04:48)
hasibeye ek olarak anti hasibe olan ve sosyal mesaj veren 25 yaşında aldatılan kişinin başlığı da silinmiş

sonuç: iki tarafta haklı
  • technicalte  (22.06.11 17:05:38)
ekşisözlüğün bokunu çıkardılar saçma sapan başlıklar, içi boş yazılarla bari duyuruyu kurtaralım hissiyle silinmiştir ve bence de isabet olmuştur. zaten bu tip başlıklar sorular vb. için uygun platformlar var =)
not: ben de altına bir sürü şey yazmıştım o başlığın ama silinmesi mantıklı düşününce...

  • neosphere  (22.06.11 17:06:30)
diğer duyurunun silinmesi haklıdır yalnız hasibe'nin duyurusunun silinmemesi gerekiyordu, gerekirse alakasız ve çözüme yönelik olmayan cevaplar temizlenmeliydi.

edit: kısmen datmin oldum. moderasyonun işi de kolay değil.
  • cro magnon  (22.06.11 17:07:37 ~ 17:17:36)
@cro, hangi cevap alakalı, hangi cevap alakasız çözemediğim bir noktaya gelmişti. insanların ikili diyaloglarını görüyordum sürekli cevaplarda. cevap niteliği taşıyan cevaplar çoktan verilmiş. söylenmesi gerekenler söylenmişti. silmeden önce bir kopyasını hasibe'yle paylaştım. oradan isterseniz tek tek üzerinden de geçebiliriz ve o duyuru'nun ne şekile yönleneceğini tahmin edebiliriz.

silmemdeki bir başka sebepse hasibe'nin duyuru mantığını kavrayamamış olması ve cevap verenlerin %90'ına @x, @y şeklinde cevaplar vermesi oldu. işin çığırından çıktığı noktada, bunlara tahammül edilmemesi taraftarıyım.

ah eklemeyi unutmuşum: moderasyona ve hasibe'ye gelen hakaretler de bir başka neden tabii ki.

ek: ben bir alttaki cevaptaki sorulara mesajla yanıt verdim. isteyen olursa iletebilirim ona da.
  • dambil  (22.06.11 17:12:35 ~ 17:25:32)
qdambil arkadaşım türkçen oldukça kıt. tahammül değil tolerans falan diyecektin sanırım:) ayrıca kendi yanıtına da @ ile başlamışsın o da enteresan. hem "verilmesi gereken cevaplar verilmişti zaten" de ne demek? kime göre? neye göre? bütün moderasyon seninle aynı fikirdeyse burası da bok gibi bir yer olmuştur der ve noktayı kendi adıma koyarım müsadenle.

  • hasibe  (22.06.11 17:15:54)
@hasibe

Hakkinda: hasibe

Siteye giriş sayısı 3
Toplam duyuru sayısı 3
Toplam cevap sayısı 11

bambaskaymissin.
  • keseci  (22.06.11 17:19:43)
Hasibe gereksiz biriydi.Yani bu şahsın erkek olduğu kanaatine ve milletle salakça kafa bulduğu kanısına vardım bir kaç yorum bende ekledikten sonra silindiği iyi oldu

  • zıcanadam  (22.06.11 17:40:48)
yukarıda yazılanların hepsini okudum ve hasibe sen haksızın i!1!

  • kimlanbu  (22.06.11 19:05:04)
olay nedir ki ya? çok merak ettim. ne olur bana da söyleyin

  • sheridans  (22.06.11 19:10:51)
sheridans dur allahını seversen zaten ortalık karışık

  • hjarteblod  (23.06.11 09:09:08)
@hjarteblod : şuku

  • technicalte  (23.06.11 13:49:01)