hermonie ron'u ne zaman öptü lan?

an itibariyle son filme kadar izlemiş bulunuyorum. kaçırdım mı bu sahneyi acaba? yeni çıkacak olan son bölümde mi öpüşecekler ?!?

hogwarts savasında öptü, ama tam ne zaman hatırlamıyorum

  • goldentitan  (22.06.11 00:07:55)
daha öpmedi, yeni filmde vardır sanırım

edit: hatta hogwarts'taki savaş esnasında, horcruxlardan birini yok etmeye çalışırken ron parlak bi fikir sunuyodu, o vesileyle öpüşme oluyordu diye hatırlıyorum.
  • kabiz kugu  (22.06.11 00:08:40 ~ 00:10:17)
allah allah. panpalar ben kitapları okumadım filmlerden takip ediyorum. bana bölümün ismini bi söyleyiverin. horcuk morcuk bilmem ben.

  • ronaldo17  (22.06.11 00:13:00)
yanlış hatırlamışım ben, ev cinlerini kurtarmalıyız dediği için öpmüş hermione. şunu bulabildim gugıldan

---spoiler---

"Bir saniye bekle" dedi Ron aniden"birini unuttuk"
"Kim" diye sordu Hermione.
"Evcinleri hepsi aşağıda mutfakta,değilmi?"
"Yani onlarıda dövüştürmmemiz gerektiqini kastediyorsun?"dedi Harry
"Hayır" dedi Ron ciddi ciddi."gitmeleri gerektiğini
söylemeliyiz,bunu kastediyorum.Baska dobbylerde ölsün
istemeyiz değilmi?onlara bizim için ölmeleri emrini
veremeiz"dedi
Hermione'nin kollarından taşan basiliks dişleri tangırdadı.Ron'a koşup
boynuna dolandı ve dudaklarından öptü.ron da tutuĞu dişleri
ve süpürgeyi fırlatarak Hermione'yi karşılladı ve
büyük bir istekle havaya kaldırdı.
"Şimdi sırası mı?"dedi Harry hafifçe ve Ron ile Hermione'nin
birbirlerini daha sıkı sarmaları ve sallanmaları dışında birşey
ollmayınca sesini yükseltti."Hey,orada bir savaş var"
Ron ve Hermione ayrıldılar,kolları birbirlerine hala dolanmıştı
"Biliyorum dostum" dedi kafasına blugger yemiş qibi qörünen Ron"Ama şimdi yada asla değilmi?"
''Boşver,hortkuluktan naber?"dedi Harry"Biz tacı alana kdr öle durmayımı düşünüyorsunuz?"
"Evet- haklısın özür dilerim"dedi Ron ve Hermione pembeleşmiş yanaklarıyla dişleri toplamaya başladı.

---spoiler---
  • kabiz kugu  (22.06.11 00:17:14)
------spoiler alert------

Baska dobbylerde ölsün istemeyiz değilmi? dediğine göre yeni çıkacak filmde olacak olay. çünkü ilk dobby deathly hallows part 1'de öldü. biraz önce izledim. kaçırmadım demek ki.

------spoiler alert------
  • ronaldo17  (22.06.11 00:25:04)
3üncü filmden sonrasını son iki günde izledim. öpüşme yok. bir elektrik var.

  • check minus  (22.06.11 00:39:57)