500-700 lira arasi cep telefonu

merhaba spartakist vedatlar,

Sizden tercihen dokunmatik, artistik yonunden cok islevsel ve saglam (40 yas uzeri insanlar kullanacak-ama teknoloji ozurlu degiller), ince ve kolay tasinabilir bir telefon onerisi bekliyorum. birkac ay once anneme samsung star 5230s aldim, pek iyi degil dogrusu, o bakimdan gorsel olarak onun gibi ve daha duzgun bir yazilimi-OS'u olan bir telefon daha iyi olacaktir.

Bu arada 5800 demeyin, kullaniyor ve begenmiyorum, takoz.

Bu arada illa bu fiyat araliginda veya illa dokunmatik olacak diye bir sey yok, fiyat cok ucmadikca baska onerilere de acigim.

bu sorunun yanıtı huawei bilmem kaç.

birazdan el magico gelir ve yanıtlar bence ilettim ben ona.
  • peseve  (21.06.11 23:59:39)
geldim :)
(bkz: huawei u8800 ideos x5)
yarın gidip alıyorum ben.
  • sefapezevengi  (22.06.11 00:00:45)
(bkz: huawei u8800 ideos x5)

google ile ortaklaşa çıkardılar. fiyatına göre çok iyi bir alet deniyor ve piyasaya yeni çıktı. verdiğiniz rakamlar arasında kalıyor. bence bir araştırın bu aleti.

geç kaldım evet el magico gelmiş.
  • cro magnon  (22.06.11 00:02:00 ~ 00:02:38)
samsung galaxy gio - 500 tl

  • jack in the box  (22.06.11 00:02:18)
arkadaslar 500-700 arasi dedim tam 600 liralik (kvk'da 570 hatta) telefon buldunuz, ilk once sacma sapan bir uzakdogu markasi sandim ama bakinca google falan, epey iyi duruyor. vay arkadas bu nasil bir f/p oranidir, durun bakalim gayet iyi duruyor. videolarini da izledim cok iyi duruyor. baska onerilere de acigim, galaxy'ye de bakiyorum simdi.

  • samfisher  (22.06.11 00:11:31)
samsung galaxy ace 745 TL dir ,android dir 800mhz işlemcisi vardır , daha ne olsun :D

  • utkucbkc  (22.06.11 00:13:38)