Başımız Sağolsun!!! mahallenindelisi mekanın cennet olsun kardeşim

Allah rahmet etsin, toprağı bol olsun. Excel duyrularının baştacıydı neredeyse hepsinde bir cevabı olurdu. Kime danışıcaz lan şimdi? Niye yaptınki bunu? :((

Hakkım varsa helal olsun. Çok üzüldüm be çok...

ne saçmalıyosun ya ne ölmesi, daha geçen gördüm ben onu :S amacı ne duyurunun??

  • nezareten taharet  (21.06.11 11:11:58 ~ 11:12:25)
  • cagkan  (21.06.11 11:15:06)
öeh.. nasıl doğru olabilir ya, sözlükte, facebookta falan bildiğin intihar diyorlar. ama kimsenin cümleleri samimi gelmiyor. geniş kapsamlı bi şaka mı bu?

  • nezareten taharet  (21.06.11 11:15:35)
İnşallah şakadır...

  • pposeidon_1  (21.06.11 11:16:47)
inşallah şakadır,
birazdan bir excel sorusuna cevap vererek döner aramıza.

  • €xpolerer  (21.06.11 11:18:23)
Kendi adıma konuşacak olursam eğer güne mükemmel başlamıştım.. Tanımadığım görmediğim bilmediğim birisinin böylesine haberini almak beni berbat etti.

Duyuru'nun excel gurusu.. Ben kendi adıma söyleyecek olursam sanırım her excel denildiğinde aklıma gelecek. Çok yardımı dokundu bana.

Ölüm bu kadar soğuk işte, tanımasanız da bir yerlerden içiniz yanıyor.
Ailesine sabır dilerim.
  • Her - Yer - Kara  (21.06.11 11:18:58)
şaka demi ?

  • her yerde is goren  (21.06.11 11:28:46)
tüh...

  • benlik bu kadar  (21.06.11 11:59:44)
tanıyan bilen bi yakın arkadaşı yok mu ya?

bi ulaşmaya çalışsa falan..
  • satıyorum sattım  (21.06.11 12:13:02)
www.eksiduyuru.com

umarım inci şakasıdır.
  • sen git ben geliyorum  (21.06.11 12:14:28)
şaka falan değil nerden çıkardınız şu şaka olayını. inci sözlük ne alaka? miss geyik terapisti, jondaff, bunlar bizzat yüz yüze görüştükleri yakın arkadaşları. onlardan öğrendim ben de. benim de arkadaşım canım ciğerimdi. adam intihar etti siz hala kulaktan dolma bilgilerle birbirinizi gazlıyorsunuz "şakaymış" diye. deli etmeyin adamı.

  • deckard  (21.06.11 12:31:25)
deckard

kimseyi gazladığımız yok. incide böyle bir şeyler planlanıyormuş, xenophobe yazmış o duyuruda. biz de umarız öyledir diyoruz. yukarıda cevap yazanlar da bir bilen tanıyan varsa ses etsin demiş. biz tanımıyoruz ki onu kim tanıyor. ayrıca ölmemiş olmasını diliyoruz ki şaka olmasını umuyoruz. onun ölmesindense sazanın en büyüğü olmaya razıyız.

senin cevabınla inandım ben öldüğüne. başımız sağolsun. mekanı cennet olsun.
  • sen git ben geliyorum  (21.06.11 12:37:28)
deckard, önce bir sakin ol. sonra da oku:

"dostlar iyi tarafından düşünmek istiyorum. kendisi inci yazarı mıydı? inci böyle bir şekilde sikertme yapacaktı. 1-2 facebook profili seçilecek, diğerleri onu ekleyip duvarına böyle şeyler yazacaktı. hani habersiz insanlar nasıl tepki veriyor diye. umarım böyledir...

xenophobe (20.06.11 23:23:30)"

"xenophobe

ah ne güzel olur be. ne güzel olur öyle olsa.
sen git ben geliyorum (20.06.11 23:57:07 ~ 23:57:28)"
  • xenophobe  (21.06.11 13:16:08)
www.eksisozluk.com

hesabını da hack'lediler o zaman?

inci sözlük'le alakası yok olayın.
  • deckard  (21.06.11 13:29:27)
abi tamam, biz yazdığımızda daha zaten kesinleşmemişti bile, saatine bakarsan anlarsın. öyle bir şey olabilir diye yazdım sadece, kendisini tanımıyorum. entrylerine falan da bakmadım anlayacağın. öyle bir umut yazdım işte.

  • xenophobe  (21.06.11 13:32:58)
bizzat tanımazdım ama mesleki konularda, spk lisanslama sınavıyla ilgili falan muhabbetlerimiz olmuştu kendisiyle. yanılmıyorsam ilk ve tek ekşi duyuru zirvesini de kendisi düzenlemişti. çok üzüldüm.

  • kibritsuyu  (21.06.11 14:06:41)
Allah'ım, nefes alamıyorum. Neden yaptın kardeşim!

  • sannora  (21.06.11 17:47:45)
O da bize helal etti mi acaba hakkını? bizim günahımız az mıdır onun işlediği günahın payında..

meğer ne kadar yalnızmış, ne kadar bunalmış..

oysa hadi buluşalım dediğinde koşa koşa giderdik buluşma mekanına.. gözleri gülerdi.. ne çok severdi insanları.. meğer ne kadar yalnızmış..anlayamamışız.. ne çok ihmal etmişiz.. ne çok ihmal edilmiş..

az konuşurdu -hoş ben kimseye fırsat vermezdim konuşmaya başlayıncada- Dinlemeyi de severdi Altan..Keşke o anlatsaydı da biz dinleseydik..dinlemeyi becerebilseydik.. Birikmezdi belki o zaman sıkıntıları, acıları, aşkları,anıları..bunalımları..kaygıları..korkuları..

ilk defa bi arkadaşımı, kardeşimi kaybettim.. son olmasını dilerim..

sevdiklerinizle ilgilenin.. onları ihmal etmeyin..Ve lütfen sadece bi kere bile olsa altan için dua edin..edin ki ruhu huzura ersin..
  • miss geyik terapisti  (23.06.11 00:08:24)