Opera Browser - Piç Piç Sorunlar

Ya şimdi ben bu operaya daha öncede geçmiştim sonra chrome'a geri döndüm 11 mi ne çıkmış hadi bi bakayım diye açtım. Bookmarklarımı aktardım falan. facebook dışında logosu gelen olmadı bende yanında yazıyla kullanmayı sevmiyorum.

Logolar için biraz araştırma yaptım ama aptal saptal yok o resmi indir şurdan şöyle yap gibi manuel bir çözümle karşılaştım. Daha basit kendisi algılamalı bişey yok mu chrome gibi ? Manyak mı ki bu opera ?

Bide ekşide entry girerken de şu oluyor , tam bu yazı yazmak için text box kısmına tıkladığımda sağ tarafa anlamsız beyaz bir kısım geliyor ve entrylerin kısmını başlıkların altına kıstırıyor ve yazı yazmaya izin verdirtmiyor. Acayip sinir oldum. çözmeden yatmamam lazım bi help!

logo olayı bookmark'ları aktardığın için olmuş. siteye normal (her türk genci gibi google'layarak) girip öyle eklemelisin ki logo gözüksün.

opera 11 süper manyak bi şey olmuş hakkaten.

entry girerken sorun yaşamıyorum.
  • aksasu  (21.06.11 06:53:38)
enteresan bir şekilde sorun kendi kendine yada aşağıda yazdığım olayla çözüldü.

opera'dan tam vazgeçmiştim. sağlıklı da bir cevap alamayınca.

Sonra default browser'ı chrome yaptım tekrardan. bu akşam tekrar girdim ve bookmarklarıma tek tek tıkladım. gmail ve diziport hariç hepsi geldi. sonra gmail'in sekme kısmından sürükleyip bookmark çubuğuna bıraktım ve onun da logolu hali eklendi. diğerini de sildim

sorun yok şuanda. teşekkürler tesadüf!
  • afrodizyak etkisi  (23.06.11 01:45:49)
vay anasını !! :)

  • aksasu  (23.06.11 02:08:55)