oyunseverler bir bakın gayrı..

şimdi ben nostalji olsun diye, bir de zamanında bitiremediğim için içimde kalmış olduğundan, theme hospital'a sardım. ancak oyun o kadar eski ki sorun çıkıyor her açmaya çalışmamda.gerçi onla alakası yok ben beceriksizim:) iso indirdim çalıştırmayı falan da bi şekilde başardım ama şerefsiz her yeniden açışımda sorun çıkarıyor. şimdi oyunu tekrar indireceğim, save dosyalarımı falan da masaüstüne kopyaladım tabii :)(işe yarayacak mı gerçi onu da bilmiyorum benimki bilgisayar camiasından uzak düz bir mantık) ancak bu sefer nereden indirirsem sorun çıkmaz onu bilemedim...

Hangi işletim sistemini kullanıyosun??

  • Vicy89  (21.06.11 02:56:29)
233 MB'lık bir iso dosyası olarak elimde mevcut aslında. Torrent linki attım özel mesajdan; fakat eğer olmazsa bendekini upload edeyim bir yerlere bir şekilde. Theme Hospital kraldır, oynanılasıdır çünkü!

  • g man  (21.06.11 02:58:13)
@Vicy89: windows 7 kullanıyorum.
@g man: dosyayı indirdim ancak hala sorun yaşıyorum.. uğraşıyorum bi yandan açabilmek için..

  • shineonyoucrazydiamond  (21.06.11 03:07:21)
dergiweb.com şöyle bir şey var. ben de seninle aynı sorunu yaşıyordum, bu şekilde sorunsuz oynayabildim.

  • pollyanna  (21.06.11 10:15:19)