çok mu yakınız ki la

ben erkek o gız.

benim babamın babasının babası
ve
onun annesinin babasının babası
kardeşlermiş.

tesadüf eseri tanıştık. aramızda bi şey olmasın di mi? bana çok yakın gibi geldi.

3. göbek kuzen mi oluyorsunuz anlamadım..

  • estruda  (21.06.11 00:26:48)
@estruda : yani dedelerimiz amcaoğulları oluyorlarmış. ama onun anne tarafından dedesi benim baba tarafından.

  • kedislike  (21.06.11 00:28:08)
nikah düşmez...

  • borzoi  (21.06.11 00:28:46)
çok yakın değil çok uzakta değil..

  • uykusuz her gece  (21.06.11 00:29:23)
durun, siz evlenemezsiniz, zira şeysiniz, ee, ya da sevişin lan direk.

  • kelimeyounu  (21.06.11 00:30:48)
ama olmaz ki öyle şey!
arada mutlaka bir üveylik durumu olması lazım...

yani senin dedenin babası onun dedesinin babası ile kardeş. o zaman senin baba tarafından dedenle onun anne tarafından dedesi kardeş. buradan çıkan sonuç senin babanla onun annesi amca çocuklarıymış. e bu da çok yakın bir ilişki oluyor. hani nasıl yeni tanışılıyor anlamadım. ya da benim kafa karıştı...
  • enkolaykullaniciadi  (21.06.11 00:31:10)
çok yakın değil ya kardeş çocuklarının ilişkilerini duyarken kardeş çocuğunun çocuğunun ilişkisi garip olmuyo. hele ki sizin gibi kardeş çocuğunun çocuğunun çocuğu olmak hiç anormal değil. gayet uzak

  • tuzak kurdu  (21.06.11 00:33:05)
nikah düşer de hoş olmaz.

  • deeperdown  (21.06.11 00:33:38)
@enkolaykullaniciadi : onun annesi ve babam iki kuzenin(emmoglu) çocukları daha doğrusu. biz bir gün bir arkadas vasitasiyla tanistik ve böyle uzaktan akraba çiktik. evet çogilginç.

  • kedislike  (21.06.11 00:34:30)
bir taraf anneden, diğer taraf babadan olduğu için çok yakın değil ben ve yanımdaki iki kişice.

  • somethinginthewayshemoves  (21.06.11 00:35:21)
büyük dedeler kardeşler. akraba çocuğu değilseniz, çok da yakın değl gibi geldi bana.

  • girl in a coma  (21.06.11 00:36:05)
tıbbi/genetik veya ahlaki hiçbir sakınca yok. aynı köyden, aynı ilçeden olup da sizden daha yakın akraba olup da akraba olduklarını hiç bilmeyen bir sürü insan var.

tesadüflerle ilgili romantik filmlere götür gızı.
  • aksasu  (21.06.11 00:36:15)
aranızda bir şey olması buna bağlıysa zaten hiç olmasın.

  • ocanal  (21.06.11 00:39:59)
ne yakınlığı yahu! ben şu yazdığınız akrabalık merdivenine anne tarafımdan da baba tarafımdan da tırmansam önüme kimin çıkacağı konusunda hiçbir fikrim yok. Dedelerimden öteye kimseyi tanımıyorum bile.

  • saatgeceninonikisi  (21.06.11 00:51:49)
kelimeoyununun tavsiyesine uyman en mantıklısı

  • error522  (21.06.11 00:54:00)
benim anne ve babamın babaları amca çocukları oluyorlarmış. sizin de öle galiba. onlar görücü usulü evlenmişler tabi. çok uzak akrabalık. bişi olmass.

  • bıdıbıdı  (21.06.11 14:48:58)