istanbul'da kahvaltı yapacak yer önerisi

sevgili istanbullular

istanbuL'da anne yaşındaki bayanları ( kafile olarak ) kahvaltıya götürebileceğim, küçük çamlıca beltur tarzı ( açık büfe ve güzel manzara ) ardından da istanbul'da onları gezdirebileceğim bir kaç yer önerebilir misiniz ? mümkünse müze tarzı olmasın yerler. oralara son zamanlarda çok gittik

şimdiden teşekkürler

beykoz çınaraltı

  • koskoca devletin adi osmanli lan  (20.06.11 18:43:40)
@koskoca devletin adi osmanli ( ne uzun nickin varmış ) :)

şimdi kombine yapmak gerek. beykoz çınaraltından çıkıp nerelere gezmeye gidilebilir
  • siypancak  (20.06.11 18:47:49)
Emirgan parkını da öneririm. orada kökşler var. yanılmıyorsam öğlen 11-12'ye kadar süren açık büfe usulü bol seçenekli kahvaltı uygulaması mevcut. orada iyice bir tıkındıktan sonra parkın içinde turlayıp, yorulduğunuzda çimlerde yuvarlanıp mayışabilirsiniz. daha sonra da sahil kenarına inip oradaki çay bahçemsi mekanlarda çay, tavla, nargile keyfi yapabilirsiniz. oradan da hisara doğru gidip dolaşılabilinir. ya da istinyepark yakındır o semte. oraya gidip alışveriş yapılabilir. (avm önermek istemezdim ama istinyepark ciddi ciddi farklı durur bir çok yerden. ortasında havuz da vardır kenarına oturup dondurma lüpletilebilinir..)

  • matrix  (20.06.11 19:18:42)
(bkz: #1397737)

  • okumakistiyorumburadakileri  (20.06.11 19:32:18)
namport hacı. ekşiye bak.

  • sorun_bankası  (20.06.11 21:07:32)