Volkswagen cami ne kadar?

Panpalar ben bir salaklik yaptim arabanin bagajinda anahatari unuttum kapi kitlendi yedek anahtarda yok. Vw cami kirmaniz lazim diyor, yan cam fiyatlari ne kadar bilen varmidur?

abi, bi çilingire gitsene, ciddi diyorum, adamlar her türlü açıyorlar.

  • Dharmalı  (20.06.11 11:46:13)
otoparka git, ciddi diyorum...

edit: bi kişi de çıkıp demiyor ki aga adam otoparka nasıl gitsin?

çilingir çağır, pazarlık yap..
  • koskoca devletin adi osmanli lan  (20.06.11 11:48:35 ~ 11:50:27)
yan camı kırınız. anahtarı alınız. kaskoyu arayınız ve park halindeyken camınızın kırıldığını söyleyiniz. bir kaç fotoğraf çekiniz. bırakın ödesinler.

  • atrin  (20.06.11 11:50:45)
atrin:

1- kasko var mı acaba?
varsa;
2- kaskonun gelecek sene hasarsızlık almaması, aradaki fark camın fiyatını geçiyor mu?

iyi hesaplamak lazım..
bence cam çerçeve uğraşmayın.. çilingir..
  • koskoca devletin adi osmanli lan  (20.06.11 11:52:31)
yılda 1 cam kırılması hasarsızlığı bozmuyor bir çok kaskoda, cam bu çünkü kırılır ne olacak ki...

  • brainfour  (20.06.11 12:00:22)
kasko varsa yılda 1 kere cam değiştirebiliyorsun hasarsızlıktan sorun çıkarmıyor. fotoğraf çekmenede gerek yok diye biliyorum ben (ben çekmedim) sadece arıyorsun şirketi onlar seni anlaşmalı cam şirketine yönlendiriyor.

  • crvena zvezda  (20.06.11 12:11:17)
kelebek camı nı bilmem ama koskoca ön cam orjinaldi üstelik 350 ye değiştirdim.+40tl takma parası aldı

ama kasko varsa senede 1 cam değğiştirme hakkın var zaten.
  • nzmcnr  (20.06.11 12:20:46)
kasko sirketini dolandirmayiniz. sonucta yaptiginiz sey bir cesit hırsızlık olacak. pek etik degil.

herhangi bir kaportaci cagirin. cilingir cok pahaliya patlar. ben ayni olayi corollada yaşadım. kaportaci geldi bir eliyle kapiyi ayirdi1 cm kadar aradan bir tel soktu toplam 2 dakikada açtı kapıyı.
  • mat couthon  (20.06.11 13:04:49)
orjinal olmayanı 80-100 TL civarında.

  • merhum  (20.06.11 13:16:28)
aynı şey başımıza geldi. iki tane hırsız çağırdık açamadılar. en sonunda kargoyla yedek anahtarı yollattık da açtık. camı kırmak da bi çözüm tabii.

  • gilt  (21.06.11 02:01:19)