Kindle kullanıcılarının yardımına ihtiyacım var

Selam millet,

Kindle'ım henüz çok yeni, daha dün akşam geldi. O yüzden acemiyim ve aptalca sorularımın kusuruna bakmayın lütfen.

Şimdi ben elimdeki pdf formatlı ebook'ları calibre adı verilen programla mobi formatına dönüştürdüm ve Kindle'a attım. Bu kitapları okurken istediğim sayfalara gidebilmemin bir yolu var mı? Sayfa numarası göremedim ben...

Kindle ile abone olup okuyabileceğim ücretli/ücretsiz bir yayın (gazete, dergi vs.) var mı? Varsa nereden abone olunuyor?

Benim buna kılıf almam lazım, nerede bulurum? Teknosa, Mediamarkt, Best Buy, Elektro World, Bimeks vs gibi yerlerde Kindle'a uygun kılıf gördünüz mü? Eğer görerek alma imkanım yoksa internette nereden bulabilirim? Çok pahalı bir kılıf olmasın, en fazla 30 lira verebilirim.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

kaldığın sayfayı bookmark ile işaretleyip sonra oraya gidebiliyosun onun dışında kitabın içindeyken menu tuşuna bas oradan go to sec oradan ister sayfa ister bölüm seçebiliyosun, gecen hafta cevahir d&r da gördum kindle için kılıf 30-40 lira arasıydı ama case logic güzel kılflardı alıcam ben de , pahalı diyosan ebay sitesinde var sanırım ücretsiz gönderimi olanlardan seçebilirsin 2-3 hafta içinde geliyor,

  • hypathia  (19.06.11 20:45:19)
ayrıca kitabın içindeyken menu ye basarsan sayfa numarası ve toplamda kaç sayfa olduğu görünüyor

  • hypathia  (19.06.11 20:46:31)
kindle ım yok ama dünden beri araştırıyorum alıcam inşallah bitane. rastladığım görüşlere göre cevap vericem. gittigidiyorda hoş kılıflar var. psp kılıfı gibi sert fermuarlılar 40 tl, ışıklı olanlar 50 falan. silikonlar var 20. ama minik lambalı ve de resim çerçevesi gibi 60 derece açıyla ayakta durabilenler var. 70 e gördüm bitane.otobüs yolculugu yapıyorsan ve masa başında okuyacaksan onlar güzel olur. ben olsam biraz daha zorlar onlardan alırdım. tabi ebay de çok daha ucuzdur ilk önce oraya bak derim. hayırlı olsun aletin de.

  • safahot  (26.06.11 15:20:06)