20'lik diş ağrısına çözüm :(

çok ağrıyo napabilirim? geçici çözüm istiyorum.

amoklavin. ama geçici çözüm olur ve hemen kesmez. kısa vadede de sağlam bir ağrı kesiciyle kombine edin isterseniz

  • tai  (19.06.11 12:26:16)
rakı her haltın ilacıdır.

  • cunku kardes degiliz  (19.06.11 12:44:32)
wohoo! rakı ve apranax fort baya rahatlattı, özellikle rakı.

  • loralynn  (19.06.11 13:16:14)
dişinol 1 lira mı iki mı ne. ondan al sür dişine ama başka yerlere diline vs. temas etmesin. olmadı anestol de sürebilirsin.

  • mr fusion  (19.06.11 14:13:18)
dolorex diş ağrısına birebir. bende de aynı sıkıntı var, diş hekimine gittiğim anda çekecek huff :(

  • kayranin kedisi  (19.06.11 14:33:05)
dişinol +1

  • let the good times roll  (19.06.11 15:32:46)
lsd

  • your majesty  (19.06.11 18:50:58)
sert bir alkol ile gargara yapın 5dk. mis gibi geçiriyor.

  • dessy  (19.06.11 20:19:22)
dişinol falan sürme eğer dişinde madde kaybı açılma boşluk yoksa.20 lik dişler illa kendisi çürümeden de ağrıyabilir.bu arada dikkat ettim kimse çekimden bahsetmemiş.ben mi çok sazanım acaba bi hekim adayı olarak.20 yaş dişleri ağızda diğerleri gibi ağızda tutulması gereken dişler değildir.önündeki dişler de duruyosa gönül rahatlığıyla çektirebilirsin.ancak normal bir diş hekimi her zaman 20 lik dişin çekiminni üstesinden gelemeyebilir.cerrahi operasyon gerekebilir.çene cerrahları yapıyo o işi de genelde.augmentin 1000mg. + ağrı kesici olarak apranax 550 mg hekime gidene kadar seni idare edebilir ama mid eproblemi,n varsa ağır gelir.yutmadan önce pospektüsü oku hatta eczacıya da bi danış

  • iflah olmaz  (20.06.11 18:27:49)
Bir adet apranax fort al. Sonra kafanı yastığa yapıştır. 10 dakika süreyle ağla zırla.Kafanı yastığa vur felan. Sonra bir bakacaksın ki geçmiş :)

  • sql  (21.06.11 13:03:38)