kedicikler hangi kokuyu sevmez ?

şimdi baştan söyliyim benim kedi ırkı ile bir sorunum yok, ama motosiklet sahibiyim ve her gün (istediğin kadar iyi brandala kedi girer) motosikletimden kedi tüyü ve çişi temizlemekten sıkıldım. tabi hayvancık kendine sıcacık ve deri bir yatak arıyor olabilir ama tüm servetimi yatırdığım motosikletime her gün işemeleri beni sinir ediyor ki tüy temizlemeyi geçtim hadi alıştık diyelim,

şimdi, sevgili duyuru halkı, kedi severler, panter emeller,

bu kedi ırkını nasıl uzak tutmam gerek ? sevmediği bi koku falan varmıdır motora sıksam ondan, çaresizim yardımınıza muhtacım

  • yardimci  (19.06.11 00:55:32)
spreyi deneyebilirsiniz ama boşuna ümitlenmeyin, derim.
bir kere o kokuyu bıraktı mı bir kedi, çıkarmak çok zordur ve onu duyan başka kediler de orayı yol ederler.
üzgünüm...
  • artin bosgezenyan  (19.06.11 00:56:09 ~ 00:56:55)
yok ya kedi kovucuların hepsi yalan, naaparsan yap işe yaramıyor

bana daha bilinmedik bişi lazım ama cevap için çok teşekkür ederim
  • korg  (19.06.11 01:04:24)
antifriz gibi kokuları çok severlermiş ama bir damlası bile çok feci zehirlermiş. dikkat etmek lazım.

  • bıdıbıdı  (19.06.11 01:05:24)
rakı

  • turkuazz  (19.06.11 01:12:00)
limon ve kolonya kokusundan hoşlanmazlarmış, evde kablolardan uzak dursunlar diye bunu önermişlerdi bize. ama denemedik o ayrı, uçar gider sanki.
şöyle de birşey buldum: www.makalemarketi.com

  • edaydin  (19.06.11 01:47:21)
sirke. fısfısa koyup sıkın cici motorunuza.

  • ben smyrna  (19.06.11 02:46:42)