flash oyun

hellö,

böyle küçük eğlencelik flash oyunlar arıyorum. yardımlarınızı bekliyorum hadi bakalım. (link de verirseniz tadından yenmez.)

teşekküler.

@sakura: oyanadım ve bitirdim ben onu yahu. hatta ilk 300'e falan girmiştim.
@buzzlightyear: bakayım onlara armorgames olanları biliyorum.
@gominist redar: hemen bakıyorum.
@rosebud: uyku vaktim geldi, ileride inceleyeceğim efenim.
@pposeidon_1: cık cık şirkette oyun oynuyorlar. şu bölümü geçemedim selami bey yardımcı olur musunuz? hehe.

armorgames.com

kagit ucagin var, ucurdukca puan kazaniyorsun, kazandigin puanlarla upgrade yapiyorsun, sonra daha uzaga ucuruyorsun falan filan.
  • sakura  (18.06.11 00:29:44)
www.mirrorsedge2d.com

ille flash olcak demiyosan:

www.phoboslab.org

bunlari da biliyosundur ama:

armorgames.com
jmtb02.com

veee en guzelini sona sakladim:
haxball.appspot.com
  • buzzlightyear  (18.06.11 00:38:18 ~ 00:38:44)
ahada sana kafayı yedirtecek vaktinin tamamen sömürecek bir oyun:

(git: armorgames.com)

yalnız sonra pişmanlık falan fayda vermiyor.

şahsen ben 60 küsür leveldeyim hadi seni de görelim.
  • gominist redar  (18.06.11 00:48:05)
the company of myself
www.kongregate.com

mushroom madness 2
www.kongregate.com

electric box 2
www.kongregate.com
  • rosebud  (18.06.11 04:32:17)
oyunda.mynet.com

Aylardır sarmış durumdayız şirkette. Hatta 1 ay önce yeni pack çıkarttılar yeni haritaları filan geldi. Onu da www.arcade.fi adresine girip arama bölümünden cursed treasure diye yazarsan bulursun.
  • pposeidon_1  (18.06.11 08:50:48)