hizmetlerinden memnun kaldığınız kredi kartı

"hepi topu iki harcama yapıyosun iki para yatırıyorsun" demeyin. bunun telefonla araması var, internet şubesi var şusu var busu var.
yapıkredi ve işbankası iyi onları kullanıyorum zaten. akbank berbat ki (bkz: aklı olanın akbank'dan uzak durması)
şimdi de garanti düşünüyorum (o kadar kartı götüme sokmuyorum efendim, taksit neyinde işe yarıyor)
ama derseniz ki "şunun şusu süper" onu da bir inceleyeceğim. diyeceğim budur. yardımlarınız için binlerce teşekkür ederim. tanrı hepinize bol bol bonus çip sevaplar nasip eylesin. amin.

finansbank giyim alısverişinde işime yarıyor benim.puan,ekstra taksit vs vs.

  • demoniclewinsky  (17.06.11 16:58:32)
öğrenciyseniz eğer cardfinans go, yapıkredi play üstüne tanımam.

  • psikoceo34  (17.06.11 17:37:22)
world puanları iyi taksitleri için her yerde posu var ama bi geciktirdin mi ödemeyi faizlerin en kazığını sunuyorlar sana. bende iş bankası ve ziraat maximum var. çook memnunum.

  • bıdıbıdı  (17.06.11 20:56:59)