Beyinde dönen şarkıdan kurtulmak

Her seferinde en sevmediğim şarkılardan bir şarkı başlıyor dönmeye. Durduramıyorum. Şu an dönen şarkı bir şarkıcıya bile ait değil. Feysbuk'ta iki teyze söylerken duymuştum. Hemen de ezberliyor beynim. Yerleşti gitmiyor. Nasıl kurtulunur? Tavsiyesi olan var mı?

başka bir şarkıya eşlik et.

  • oblitus  (17.06.11 15:51:57)
başka şeyler düşün ama kendini kasma!kuş,ağaç,çiçek,böcek vb.şeyler düşün.spor yap ve yaparken başka sevdiğin müzikler dinle.

  • furkanemir  (17.06.11 16:01:18)
www.facebook.com
gitmiyor. neyse gidene kadar dinlicem. dinlemez olaydım.

  • 9kuyruklukedi  (17.06.11 16:04:53)
bana da sınav esnasında geliyorlar.hiperaktivite bozukluğu var mı?bir şeylere konsantre olamama, bir noktaya odaklanamama gibi problemler filan? ondan da olabilir yani

  • manifeste  (17.06.11 16:10:42)
  • madyb  (17.06.11 16:11:20)
inanılmaz konsantrasyon başarısı olan bir insanım.
altlı üstlü kavşakta iş çıkış saatinde soru çözebilir, kitap okuyabilir, anlayabilirim.
sorun da bu, hemen yer ediyor her şey.
o ilk dinlemede kazındı meret.
neyse cevap istemiyorum artık. kendi isteyince duracak şarkı. yeni çözümlere açığım umutsuzca. şöyleeee şöyleee bekliiii-yom.

@maydb deniyorum :))
  • 9kuyruklukedi  (17.06.11 16:14:22 ~ 16:15:41)
ben aklıma takılan şarkıyı yüksek sesle söyleyince geçiyor.

  • boo ya moon  (17.06.11 17:20:04)
kurtulamıyorsan şarkıyı sevmeye çalış, yeni sözler fln yaz, klip çek, oyuna dönüştür.

  • jimicik  (17.06.11 17:25:11)
film izle belgesel izle konser izle

  • isimmisimyok  (17.06.11 20:32:54)