hangi bankada altın hesabı?

altın hesabı açtıracağım.
1-hangi bankadan açtırmalıyım var mıdır bir farkları?
2-bankalar sadece gram altın mı satıyor? çeyrek altın alamaz mıyım mesela?

1. Kimi bankalar o altınları değerlendirme imkanı tanır. Mesela: Kuveyt Türk'teki değişen vadeli katılım yada tasarruf hesapları.
2. Tam emin olmamamla beraber, sadece gram. Çeyrek alamazsın o şekilde.

  • jesterdvine  (16.06.11 08:40:24)
Garanti Bankası'nda benim var hesabım. Diğer bankalarla bir farkının olacağını sanmam. Sadece gram olarak alabiliyorsun.

  • murty  (16.06.11 09:30:48)
ziraat bankasında altın fonu var. ben onu kullanıyorum ve memnunum

  • yayla  (16.06.11 09:59:55)
bir kere ben öyle bir girişimde bulundum ve pişman...banka garm hesabı satıyor sende elındekı parayla ne kadar alabılırsen alıyorsun sistem bu şekilde..çok emin olmamakla bereber pahalıya sana satıp ucuza bozduruyr...ben bı hafta tuttum ve zarar ettim iyi araştır derım...(bankada finansbank)

  • tülay  (16.06.11 10:36:34)
@tülay: banka resmi altın kurunu baz alır, köşede açıktan döviz bozan sakallı adam değildir.

  • jesterdvine  (16.06.11 11:08:00)
kuveytturkten şaşma hesap işletim cüreti falan yok garinti yer

  • hizari  (16.06.11 11:51:40)
aynen bu altin isinin uzmani kuveytturk.alim satimda cok zarar etmezsin

  • hizari  (08.09.11 20:05:02)