Haydi biraz firtina estirelim

Yabanci mihraklardayim. Burda ki arkadasa musluman bir erkegin nasil olmasi gerektigini anlatmaya calisirken nefis meselesini anlatamiyorum. Ingilizcem yetmiyor. Bi de hatunlarin tesettur olayini akli almiyor. Mesela;
; eli yuzu ve ayaklari gorunebilir diyosun da e bunlar nasil yuzuyor denizde arkadas diyor. Hasama falan zor tabi
Hangi goruste olursaniz olun basliga sicmayin, oneride bulunun lutfen.

(bkz: koyun)

  • point me at the sky  (14.06.11 02:08:03)
hasema: special swimsuit falan diyerek anlatilir bence.
nefis: self control term in islam diyebilirsin. ya da the urge of man to commit a sin, which he has to overcome with?

  • sakura  (14.06.11 02:12:08)
nefsi id'e benzeterek anlatabilirsin bence. işte ne bileyim yolda çok güzel kız görüyorsun id sana neler diyor ama süper ego sayesinde kendini dizginliyorsun falan.

yüzmek için de kadınlar kendi aralarında yüzdükleri zaman sıkıntı yok diyebilirsin. veya haşemaları yeni yasaklanan, vücudun her yerini saran profesyonel mayolara benzetebilirsin.

edit: ayrıca mihrap değil, mihrak olacak :)
  • resistance is futile  (14.06.11 02:14:31 ~ 02:15:39)
Kadinlar kadinlara ve erkeklere ayni sinirlarda haramlar ayni erkeklerin de erkeklere diz kapak-gobek deligi sinirina sahip oldugunu biliyorum, editleyin yanlissa

  • zırtapoz  (14.06.11 02:26:28)