kedi merdiveni

sevgili arkadaslar, hani kedi merdiveni var ya grafon kagidi ile yapilan onun ingilizce adi ne bilen var mi acaba?

ah be papi, sardim olaya ben de sayende.. neyse bu tip kagit suslemelerin genel adi tissue decoration. kedi merdiveni gibi olan gruba da garland diyorlar.. misal sarmalli icice gecenler var ya ona ' arcade garland' deniyor. en yaygini leaf garland.. bizim kedi merdiveni niyetine bunu kullaniyorlar galiba.. yuzlerce suslemeye baktim ama hic bir sitede kedi merdiveni gormedim. al bir tanesine de sen bak istersen :P
www.twinsupply.com

ek: seyy, hazirladigin site icin lazim oldu sanirim. o nedenle izninle bir duzeltme yapmak isterim. grafon kagidinin dogru yazilisi krapon kagidi imis, biz de cocukken krefon derdik :s yuzyillardir caylaksin, msn ni de acmaya usendim burdan yazayim dedim. hasretle pcf
  • pyro clustic flow  (14.04.08 21:31:06)
cok tesekkürler sevgili payro :) bu arada surup dogum yapti. 1 oğluşumuz oldu evet sadece bir :) adını şerbet koyduk. resimlerini atarim bir ara msn den. sevgi ve hasret benden papi...

  • palyacopapi  (15.04.08 00:15:30)
spiral staircase garland :D

  • ermanen  (15.04.08 00:22:24)