Fotoğraf makinesi (compact)

Fotoğraf makinesi alacağım. Aşağıdakilerden hangisi iyidir? Biri nikon coolpix s3100 öteki panasonic lumix dmc fs11.

www.dpreview.com

Ya da 300-350 lira aralığında tavsiye verebilecek olan var mı?

NOT: X lira daha koy şunu al diyene çeşitli sürprizlerim olacak!

bu parayı veripte kompact alınırmı bea
kompak bu adı üstünde , eş doss arkadaş tatil de kullanılır ver 150tl al samsung kullan
ama sana bn slr bi kaç makina gösteriim bak onlara , tak boynunada avan olsun

www.sahibinden.com

(bende yakın zamanda aldım ordan biliorm)
  • berkecan concon  (13.06.11 20:19:26 ~ 20:20:38)
Lumix kullanıyorum, güzel.

  • sourlemonade  (13.06.11 20:20:15)
kağıt üstünde nikon daha iyi. 800 tl tdaha koy canon g12 var

slfjsjfsdljfsd

şaka ya şaka! : )) kızma hemen

canon ixus 105 gözüme çarptı bu fiyat aralığında. şöyle canon un compact ları iiçin hep daha güzel şeyler diyorlar.

ama burda yazan nikon'un en büyük avantajları hem ultra ufak olması, hem 26mm geniş açı lense sahip olması hem (çok da fark yok ama olsun) daha büyük bir sensore sahip olması .

panasonic ise wide angel da daha açık bir diyafram sunuyor. ayrıca ben de panasonic kompakt kullanmıştım zamanında iyidir yani.

nikon kompakt hiç kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim. ama expeed 2 image processor hakkıdna hep iyi şeyler duydum.
  • cedric tweedledee  (13.06.11 20:44:45)
Kompak makinelerde Nikon'dan uzak dur bence de. Panasonic çoğu kişi tercih etmese de harika cihazları var. Lumix serisi de çok iyidir.

  • no one  (13.06.11 20:46:51)
canon ixus'lar candır.

  • fortisvita  (13.06.11 20:54:54)