Bir kadın, bu şekilde nasıl orgazm olur ?

evet soru başlıkta beyler. şok oldum resmen kadın nasıl orgazm oluyor biri bunu açıklasın lütfen ? +18 lik pek bir şeyi yok ama yine de +18 diyelim

www.youtube.com

korumalığın duruş şekline bir gözatın. kadının yediği g den sonraki duruşuna bir daha göz atın. biraz da heyecan, adrenalin serpin üzerine.

  • raycharles  (12.06.11 22:43:36)
cinsellik "beyin"dedir bacak arasında değil. orgazm'da heyecanın zirvesidir. buradaki heyecan o kişiyi böyle etkilemiş. kişisel tercih ve düşünce tarzı mutlaka bunu kolaylaştırmıştır. yoksa her roller coastera binen orgazm olur diye bir şey yok. görmüşsünüzdür, bayılanlar da var.

  • ben smyrna  (12.06.11 22:45:53)
pek gercek degil gibi geldi bana.

  • magara adami  (12.06.11 22:46:35)
süre olarak çok çok kısa.

  • magara adami  (12.06.11 22:47:17)
numara bu

  • othervoices  (12.06.11 22:49:33)
@ben smyrna: yani kadin beyniyle mi orgazm oluyor?

kisisel tercih ve dusunce tarzi izin verdigi icin mi?

cok sacma bence.

kadinin orgazm olmasi icin kendini rahat ve guvende hissetmesi lazim. boyle roller coasterin tepesinde, bence hic mumkun degil. heyecan ve tahrik belki karistirilabilir ama orgazm... sanmiyorum.
  • magara adami  (12.06.11 22:55:25)
(bkz: ha eşeğin semerinin kaşı ha sikimin başı ) fıkrasındaki gibi güvenlik demirinin teması etken olabilir. aynı erkeklerde taşak kamaşması olayı gibi bir şey.

amma abartmışlar. yok kadının orgazm olabilmesi için kendini güvende hissetmesi lazım falan. Sadece kimi kolay olur kimisi zor.
  • mr fusion  (12.06.11 23:01:21)
heyecanlanmış, uyarılmıştır ama orgazm asla

  • josephinebrunsvik  (12.06.11 23:05:32)
@mr fusion: Sadece kimi kolay olur kimisi zor demişsiniz de, aklının ucundan geçmiyorken bu kadar alakasız bir ortamda 30 saniyeden kısa bir sürede orgazm olabilen kadının çok çok nadir bulunması lazım. öyle olsaydı adam o kadar şaşırmazdı sanki.

  • magara adami  (12.06.11 23:09:23)
geyik lan bu. hatun geyik yapıyor gayet.

  • cro magnon  (12.06.11 23:17:03)
negze organ bu kuku,sürtünme ve adrenalindir.

  • borzoi  (12.06.11 23:27:01)
fake.

  • point me at the sky  (13.06.11 00:22:12)
Evet, böyle bir şey mümkün. Kadın orgazmı zaten büyük bir çoğunlukla klitoral olduğu düşünüldüğünde mantıklı. Buna benzer başka şeyler de var. Sırf orgazm olabilmek için kendisini boynundan asanlar vardır. Çoğu kere ölümle sonuçlanan bu vakalara otoerotik asfiksi denilmekte. Yani orgazm olabilmenin tek yolu cinsel birleşme veya mastürbasyon değil. Yedikleri basıncı, yukarıda yazıldığı gibi klitorisin üstüne denk düşen korumalığın bağını, adrenalini, soluk alıp verişteki ani dğeişikliği falan göz önüne aldığımızda olabilecek bir şey. Videodaki de hiç de öyle feyk değil.

Ve üstelik bu alete binip de tek orgazm olan kadın bu videodaki değil. Bkz: www.youtube.com
  • microfiction  (13.06.11 01:26:34 ~ 01:28:54)
vajinal orgazm haricindeki diğer orgazm türlerinin alayını hikaye olduğunu, vajinal orgazmdan alınan hazzın yüzde biri anca olacağını unutmamak kaydıyla.

  • karrdanadam  (13.06.11 10:18:53)