gece otobüs çekimi.

merhaba iki gun sonra gece otobüste final ödevim için çekim yapmam gerek. otobüs dediğim de iett ya da özel halk otobüsü. beşiktaş maslak civarı makbüldür. nası ayarlarım bi fikri olan? gece 2 saat falan sürer en fazla.

İETT otobusunu kiralayacak kadar butçen varsa ayarlarım sana

  • voyage  (12.06.11 22:08:36)
bütçe ne kadar olmalı?

bi de acaba bi özel halk otobüsü sefer başına ne kadar kazanıyordur? gece 22 gibi levent - maslak civarnda seferi olanlar örneğin?
  • vital  (12.06.11 22:14:48 ~ 22:15:31)
1000-2000 arasını gozden Çıkarman lazım!
otobuslerın seferleri var onun dısında Güzergahlarda bulunması yasak
Belediyeden izin falan alman lazım!
  • voyage  (12.06.11 23:20:29)
sarıyer-taksim otobüsüne binip onda çekim yapsanız olmuyor mu?

yol zaten 1 saat sürer en az.

gece seferleri 45 geçe olan, 40T idi sanırım, sahilden gidiyor, daha da uzun sürer.

şöför amcadan rica edin, film çekicez ama içinde vallahi öpüşme sahnesi yok deyin, belki izin verir.
  • magara adami  (12.06.11 23:56:10)
harbiye'de oturuyorum. cekim icin yardim lazimsa gelir yardim ederim. istersen eos 7d kameramla cekim yaparim, istersen isik/mikrofon tutarim, en olmadi oturup yolculuk yapicak yolcu lazimsa olurum.

  • perkele  (13.06.11 00:08:35)
mesela 41 no'lu 4.levent-sarıyer hattına binsem 20.00'da 4.levent metro'dan. sonra 21.25'de sarıyerden dönene binsem. ikisinde de çekim yapsam hiç değilse şöför amcadan izin alıp? wowturkey'dekiler iett basın ve reklam bilmemnesiyle görüşün bi wowturkey de diyin yardımcı olurlar heralde dediler... aslında boş otobüs lazım ama. olmadı artık minibüs ayarlayabilir miyim? bir sefer de ne kadar kazanıyodur bunlar?

  • vital  (13.06.11 01:01:00)