Anime önerisi istiyorum ve Ghost in the shell klavuzu istiyorum.

1. Death Note ve Hellsing beğeniklerim arasında, Vampire Hunter D de güzeldi. Bu tür tavsiye edebileceğiniz animeler nelerdir?

2. Bir de ghost in the shell'in devamını getirmeyi çok istiyorum ancak bunun mini serisi, ikisi, üçü, Stand Alone Complex, falan filan gibi bir sürü şeyi var. Bunların sırası nedir? Yani "önce şunları izle, sonra da bunları" derseniz çok sevinirim.

1) (git: 8888)
once arama yapmani istiyorum.

  • sourlemonade  (14.04.08 02:41:53)
1. cevab veremedim.

2. cevab alamadım.
  • late viper  (14.04.08 02:43:25)
ghost in the shell icin once direk ilk film olan ghost in the shell'i izle. orda konsepti anlarsin sonra ikinci film olan ghost in the shell innocence'e yada tv serisi olan ghost in the shell stand alone complex'e gec, tercih senin. tv serisiyle filmler arasinda konu acisindan baglanti yoktur, hatta seri ilk filmdeki olaylari olmamis kabul eder, kendi kurgusuyla gider. tv serisi 1st gig ve 2nd gig diye 2 ayri 26sar bolumluk sezondan olusur, ayri dosyalari inceler. tabi once 1st gig'i sonra 2nd gig'i izlemelisin. son olarak da ghost in the shell stand alone complex solid state society filmini izle, o da tv serisinin ozet filmidir.

  • jupiterianvibe  (14.04.08 06:25:46)
neon genesis evangelion
berserk
full metal alchemist + film i
elfen lied.

evet bunlardır bence
  • ccompiler  (14.04.08 13:12:58)
1. benim en sevdiklerim şunlardı: "cowboy bebop the movie,ninja scroll the movie,ninja scroll tv series" daha farklı şeyler istiyorsan "dr blackjack,wicked city ve urotsukidoji"yi öneririm. illa ki seviceksin.

2.Ghost in the Shell ve Ghost in the Shell 2:Innocence.ikisi de filmdir.bu ikisini izle önce.

not: full metal alchemist seriesi de öneririm fakat 50 den fazla bölümü var.
  • atmosphere  (14.04.08 19:08:19)