zarfa sığmayan oy pusulası

romalılar

bu hayvan büyüklükteki oy pusulasını katladım lakin enden zarfa sığmadı. katlama şekli, oyun geçersiz sayılmasına sebep olur mu? zira sığmayan kısmın küçük bir bölümünü enine de katladım. başka da çaresi yoktu zaten.

bende de sığmadı. "e sığmıyor bu" dedim "bir kez daha katlayın" dedi. ben de öyle yaptım.

  • barkopasa  (12.06.11 14:53:18)
aynen, evet'in bir kısmı katlanmış oldu hatta bende.

  • magara adami  (12.06.11 14:56:56)
aynı şey bende de oldu. ee bu girmiyor dedim. ortadan ikiye katladı kadın =S bişey olmaz inşallah.

  • bu nick tam yirmi alti karakter  (12.06.11 15:07:37)
yerel seçimde 3 ayrı pusulayı sığdırdım tek zarfa, düzgün katlanınca rahat rahat sığıyor.

  • holybullshit  (12.06.11 15:11:38)
ben daha oy kullanmadım. nasıl katlamak gerekiyor yani?

  • lorenzen  (12.06.11 15:36:00)
pusulanın enini zarfın boyundan uzun yapmışlar, problem orda.

  • magara adami  (12.06.11 15:40:31)
@magara adamı

valla ben de öyle dedim annem de niye pusulanın enini katlayarak zarfın enine koymadın dedi. kadın doğru diyor beyler. dağılın =/
  • bu nick tam yirmi alti karakter  (12.06.11 15:44:51)
yoo pusulanın eni zarfın boyuna uygundu. enine doğru akordiyon gibi katlayınca girdi. sizinki heyecandan olmuş bence :)

  • kediebesi  (12.06.11 16:31:00)
sordum nasıl katlayacağız diye. istediğin gibi katla dediler. yani önemi yok.
benimki de zarfa sığmadı bu arada. enden de katladım.

  • lorenzen  (12.06.11 16:38:41)
ozellikle duzgun katlayip ust uste koyup olctum, benim pusula zarftan uzundu.

en son enini de katladik da, zaten 2 metrelik pusulayi boyuna katlamisken bir de enine katlayinca maksimum katlama sayisina ulasilmis oldu. siskin oldu zarf yani.
benim hic hosuma gitmedi bu is.
  • magara adami  (12.06.11 16:43:16)
ortadan katlamalarda maksimum sayı vardı, 7 miydi neydi. onu kastetmedim ben, yani en son zarfa koyduğum kağıt o kadar kalın olmuştu ki bir kere daha katlamam gerekseydi katlanmayacaktı.

  • magara adami  (12.06.11 20:18:56)