kredi kartı (?)

efendiler,

limiti en yüksek kredi kartı hangisi (öğrenci için) bir bilen var mı acaba?

...ve şu kredi kartını sakın alma çok kötü falan dediğiniz bi' kart varsa da rica edebilir miyim düşüncelerinizi?

Bu sene benim hazırlıktaki elemanlar CardFinans GO almışlar. Netten başvuruyorsun zaten dönüyorlar 3-5 güne. Aylık geliriniz ne kadar diye sormuşlar. 750 demiş bunlar da. Kart ta 750 lira limitli gelmiş..
Bende de bundan var ama ben aldığımda 500 idi bu sene başında 750 oldu.
Ayrıca Dönem borcunun 200 lirasına faiz işlemiyor sanırsam.. şimdiye kadar kötü bi' yanını görmedim. Hatta gereksiz yere +6 gibi saçma sapan taksitleri var. Kasiyer Taksit ister isiniz diye sordu ben de en azından 2-3'e bölünsün dedim. 6+6 yapmış 40 liralık şortu 1 yıl ödetecek anasını satayım bana!
Play Card var bir de bendeYapı Kredi'nin ama internet bankacılığı iğrenç olduğu için tercih etmiyorum kullanmayı.
  • kaf daginin kafi ve olu kefeninin kefi  (12.06.11 04:51:54)
eyvallah hacı. yemişim,yaptım valla başvuru...

  • merdümgiriz...  (12.06.11 07:12:26)
ben play'in internet bankacılığından memnunum şahsen. buna ek olarak sadece internet bankacılığını kullandığım için kazandıklarım da yanında tuzu ve biberi :P.

  • madyb  (12.06.11 08:57:08)
play card iyidir ama dikkat et sonra benim gibi 750 tl yi ödemek için mendil satmak durumunda kalırsın, abi mendil lazım mı ?

  • besirzade  (12.06.11 10:11:44)
ben de play karttan memnunum, 500 tl limit verdiler, otomatik limit yükseltme talimatı verdim ama 3 aydır yükselmedi

  • dieselsingle2  (12.06.11 10:59:35)