öğrenci için xbox

biz xbox almaya niyetlendik şimdi. kinect filan akacaz yazın. ama çok paramız yok. yurtdışından alalım dedik fiyatları iyi olan ntsc. pal olanlar türkiyeye yollamıyor filan(ebay). çıkamadık işin içinden. 150 avroyu geçmeyenler var yoksa. gümrükte sorun çıkmazmış öyle olunca. şimdi biz işin içinden çıkamadık. ne yapmalıyız?

150 euroyu geçmese bile gümrüğe takılma ihtimali var.

  • point me at the sky  (12.06.11 05:10:02)
Tamamen gümrük görevlisinin o anki durumuna bağlı o olay. 1000 dolarlık şeyi geçirip, 10 dolarlık şeyi geçirmeyebilirler. Ha geçirmeseler ve vergisini öderseniz, yine de Türkiye'deki fiyatından daha az ödemiş olursunuz muhtemelen, o ayrı.

  • sesee  (12.06.11 08:56:57)
çok büyük ihtimalle gümrükte kalır.

  • isyanim var ulaan  (12.06.11 10:07:23)
nerden geldiğinede bağlı. arkadaş; laptop, 2 ipod ve 2 iphone getirdi yanında. hiç bişey demediler.

  • abcde5  (12.06.11 11:06:23)
uzun süre araştırdım birçok varyasyonu denedim yurtdışından yakın zamanda gelecek birini de bulamayınca internetten xbox 360 250gb+kinect 875'e 9 taksit aldım.

  • emininsel  (12.06.11 12:50:13)