Win7 Ultimate Vs Starter

Ya abi bişi sorcam. Şimdi Masa üstü win7 ultimate deki o güzelim cillop gibi chess titans, efendime söyliyim mahjong gibi oyunları benim diz üstü win7 starter a kopyala yapıştır misali bişiler yapsam olurmu?...

İçim içimi yiyor o chess titans ı o mahjong u diz üstünde oynayamayınca... Ve birde yapışkan notlar ve ekran görüntüsü alma programlarını da aynı şekilde yapmam mümkün mü...

Çok canım yanıyor bunları laptop da kullanamayınca... bana format at git kırık win7 ultimate yükle demeyin valla halim yok onu yapmaya... Kim uğraşcak abi şimdi git format fln uğraş...

Windows'un içindeki system dosyalarından bu oyunların orijinal .exe dosyalarını bulup kopyalarsan çalıştırabilirsin gibime geliyor.

  • no one  (10.06.11 20:24:29)
@noone yok abi çalışmıyor.

Çok moralim bozuldu. Bunu yapmam lazım. Korkunç faydalı şey bunlar..
ya abi tekrardan ultimate yüklettirmeyin bana, bilen varsa söylesin...
  • onyetele  (10.06.11 20:35:39 ~ 21:02:35)