acil- kamyonet aranıyor

bu akşam üsküdar'da araları 4 durak olan, taksiyle 6 lira yazan bir mesafede, mobilya değil sadece bir kaç parça bavul çanta ve kitap kolisi taşıyacak, toplamda yüklememiz, yol, indirmemiz dahil 45-50 dakika meşgul edeceğimiz ve sadece şöförüne ihtiyacımız olan bir kamyonet bize ne kadar fiyat verir diye soracaktım ama kategori şeedemedim. ha bir de tanıdığı olan eden varsa en bi şukela olur. o ayrı.

50 tl uygun gibi geldi. tavsiyem yakın bi taksi durağına gidip 2 adet taksiyle anlaşın şayet 2 taksi yeterli olacaksa.

  • kisa  (10.06.11 15:02:19)
aslında yeterli olur ama taksicilerimiz biraz nazlı gibi o konularda. eşya görünce yan çizebilirler diye korkuyorum.

  • kedili madam  (10.06.11 15:03:56)
2 taksi değil de tek taksiciyle git gel anlaşırsanız 50 liraya kabul edecektir bence..

edit: hayırlı olsun sonunda tanışıyorsun galiba :D
  • Her Yer Kara  (10.06.11 15:12:31 ~ 16:13:23)
teşekkür ederim arkadaşlar öneriler için. umarım makul bir şeyler bulurum.

  • kedili madam  (10.06.11 15:18:36)
taksici nazılıysa bile şansınızı bir de taksi durağının içindeki adamla konuşmaktan yana deneyin. o da yardımcı olabilir. kolay gelsin

  • kisa  (10.06.11 15:23:27)