dizi önerisi

dönem bitti. dizelere başlama zamanı. aşağıdaki bilgilere göre bana dizi önerebilir misiniz? mümkünse friends gibi çok eski diziler olmasın.

severek izlediklerim

the big bang theory
chuck
dexter
doctor who
game of thrones
heroes (en azından başları güzeldi)
house
how i met your mother
leverage
lie to me
lost
lost girl
the mentalist
prison break
scrubs
shameless (us)
sherlock
spartacus: blood and sand
spartacus: gods of the arena
true blood
the walking dead

izlediklerim veya izlemek istemediklerim

cold case
csi
flashforward
fringe
gossip girl
harpers island
the it crowd
merlin
smallville
camelot
the closer

edit: prison break'i ekledim.

Standalone dizileri ben sevmem ama Monk iyiydi. Bi de Californication var.

  • theodor  (09.06.11 18:25:53)
biraz önce bende sordum benzer bir soru :)
www.eksiduyuru.com

  • gitti gelecek  (09.06.11 18:26:02)
şimdi hepsine yorum yapatım
cold case: mükemmel bi dizi ben bi çok bölümünün sonunda ağladım hatta ve dizi sadece polisiyeden ibaret değil televizyonda müziği en iyi kullanan dizilerden biri

csi: o kadar çok seyrettim ki csi ve csi:ny u rüyamda cinayet çözüyodum en son
miamiyi izlemedim ama diğer ikisi çok iyi

gossip girl: addictive !! ama boş 3 sezon izledim eğlendiriyo aslında chuck bass rulz

fringe ve harpers island ı izlemedim ama bi arkadaşım çok sevdiğini söylemişti ikisini de

merlin: ben çok seviyorum bu diziyi özellikle arthur ve merlin atışmaları falan hem komik hem efsanevi konuşan ejderhalar büyü flan var işte severek izliyoruz

smallville: ilk 3 sezonu iyiydi ama şu an kötü kokulu bişeye sarmış durumda !!

camelot: merlinden daha farklıu bir kral arthur hikayesi var ama eva green oynuyo :D

the closer: inanılmaz değişik bi polisiye bence özellikle kyra sedgwick harikalar yaratıyo yani bunu kesinlikle izle demek istiyorum

diğerleri hakkında bişey duymadım ya da seyretmedim hiç :]
  • mushtopus  (09.06.11 18:30:15)
Breking Bad--- Nasıl kaçırdın bunu :)
Entourage

  • VickVickyVale  (09.06.11 18:32:56)
six feet under

  • wazzap  (09.06.11 18:37:16)
@VickVickyVale cidden büyük kayıp mı? ismi hoşuma gitmemişti. bir bakarım.

@jugador izledim prison break de, listeyi eztv'nin dizi listesinden oluşturdum, ya orda yoktu ya da gözden kaçırmışım.

@mushtopus yanlış anlamışsınız. ayrıca camelot'ta eva green iyi güzel de onun hatrına bile izlenecek bir dizi değil.
  • lemmiwinks  (09.06.11 18:43:51 ~ 18:45:27)
uzun araştırmalarım sonucu izlemeye karar verdiğim dizi; life on mars.

  • kayranin kedisi  (09.06.11 18:46:42)
Breaking Bad izlememek en az Lost ve Prison Break izlememek kadar büyük bir kayıp :)
İlk 1-2 sezon ağır geçse de sonra hastası oluyorsunuz.

  • VickVickyVale  (09.06.11 18:48:09)
arrested development
it's always sunny in philadelphia

  • sanal hayvan  (09.06.11 19:11:57)
(bkz: sanctuary)

nasıl kaçırırsın bunu?
  • diskbudur  (09.06.11 19:14:15)
friends ;)

+ iki buçuk adam :))
  • hakmut  (09.06.11 19:29:55 ~ 19:33:39)
seinfeld yok mu orda yoksa, ayıp sana

  • kelimeyounu  (09.06.11 20:23:21)
The Pacific... mini seri dir ama iyidir.spielberg reis den.

  • Gandi Kemal  (09.06.11 22:32:03)
(bkz: Flashforward)'a hiç başlama çünkü yarım bıraktılar.

  • murtiii  (10.06.11 05:03:48)