PS3 Bozuldu [Ölmem mi beni taşlara vurun!]

Benim klasik 29 saat süren pause'larımdan birinden döndüğümde ekranda yeşil ve kırmızıya çalan bazı kare şeklinde bozulmalar ile karşılaştım. Açtım kapadım, beklettim, HDMI kabloyu değiştirdim, HDMI girişi değiştirdim. Tek denemediğim başka bir TV oldu onu da bugün deneyeceğim.

Sorular şunlar;
1) Benzer bir sıkıntı/sorun yaşayan oldu mu?
2) Avrupa yakasında PS3'ünü hakkıyla iyice tamir ettiren oldu mu? (Mümkünse Bakırköy tarafları, olmadı Levent/Beşiktaş vs...)

Allah daha büyük acı vermesin.

Teşekkürler,

board aşırı ısınmadan dolayı yanmış dostum, tek ihtimal var,soğutucunun altına termal macun sür,eğer olursa olur(onuda çok dikkatli yap,riskli iş)olmaz ise yedek parça olarak kullanabilirsin.geçmiş olsun

not:birde power ışığı kırmızı mı yanıyor başka renk yanıyorsa ne renk
  • Aslan Yürekli  (08.06.11 14:43:19)
cihaz çalışırken herhangi farklı bir renk görmedim. Sanırım yeşildi.

  • murat mc  (08.06.11 14:44:52)
goo.gl

bu adreste ilk söylediğim işlemin resimli anlatımı var.hadi kolay gele
  • Aslan Yürekli  (08.06.11 14:50:54)