Sıcak sudan çiş kokusu gelmesi?

banyoya girerken çok yoğun olarak böyle bir koku geldi, tırstım kapattım. neden olabilir bu daha önce hiç olmadı.

bugün yanlışlıkla kombinin suyunu çok doldurdum, acaba onunla mı alakalıdır?

kombinin içine biri işediyse normaldir ama pas veya kireç kokusu da olabilir... en berbat ihtimal ise şebeke suyuna lağım suyunun karışmış olması :-|

  • Rawkon  (07.06.11 23:40:11)
kombiden yada borudan sıcak su direk şebekeden gelmiyore.

  • borzoi  (07.06.11 23:44:29)
pastır muhtemelen.

  • cerahat  (07.06.11 23:57:18)
musluktan kan gelmeye basladigi an eline hd kalitesinde bir kamera almani tavsiye ederim. goruntuleri wb ye satarak voleyi vurabilirsin.

isin sakasi, kombinin uzerinde bir basinc mekanizmasi var. icinde bir miktar su biriktiriyor. arada o suyu degistirmek lazim. basinci sifira dusurup tekrar makula yara getirmen lazim.

ama kombi dedigimiz alet yuksek oranda dogalgaz icerdigi icin gercekten tehlikeli. hic kurcalamamani servisi aramani tavsiye ederim.
  • ISIK  (08.06.11 00:09:44)
bir şişeye doldurup kapağını kapat, yarın beyaz masa'ya danış ve/veya yakınlardaki bir üniversitenin çevre müh bölümüne bir ilet bakalım. eğer öyle bir "skandal" varsa bunu bir an önce ortaya çıkarman gerek, çok tehlikeli bir durum içme suyuna kanalizasyon karışmış olma "ihtimali".

  • roket adam  (08.06.11 00:11:06)
kastamonuda bir ara akan suyun yarısı çamurdu. bir bardak su doldurduk baya bildiğin yarısı çamur. böyle birikmiş bardağın altında...

küçük şehirdeysen dikkate al. büyük şehirdeysen pek sanmıyorum öyle bir şey olacağını. bazen kükürt gibi kokar şebeke suyu. çürük yumurta gibi. öyle de olabilir.

suyun rengine bak, bir kaba doldurup az bekle, çökelme falan oluyor mu?

büyükşehirdeysen ben ihtimal vermiyorum.
  • ya ben lan neyse  (08.06.11 01:39:02)