Master Tezi Piyasası

Bir tanıdığım vasıtasıyla kamu yönetimi alanında yüksek lisans yapan birinden para karşılığı tez yazma teklifi aldım. Eleman 2. sınıf sayılabilecek bir ünide okuyormuş. epey zahmetli bir iş bu tez işi, zaten kendi tezim de var. zahmete değecek bir paraya yapabilirim ancak. rayiçlerden haberi olan var mı? şöyle aşağı yukarı bir aralık da işimizi görür.

master tezleri hakkında hiç bilgim yok da normal paperlerı bile 100e 150e yazıyorlar. bence iyi para iste hani tez yazmak öyle kolay bir iş değil.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (06.06.11 20:21:34)
Böyle yasadışı, etik dışı bir işi yapmak için kendi fiyatınızı kendini belirleyin. Ahlakınızı kaça satacaksınız?

  • sourlemonade  (06.06.11 20:23:38)
para lazım bilader, konuşturma şimdi. ösym başkanının intihalci olduğu memlekette, zamanı olmayanla parası olmayanın zorunlu buluşmasını rahip edasıyla yargılama bi zahmet.

  • dogumdansancili  (06.06.11 20:50:12)
Kimse yüksek lisans yapmak zorunda değil. Ayrıca bunun uzatması var, dondurması var. Ne şartlarda yüksek lisans, doktora bitirmiş insanlar gördüm. Neyse, sizi bu hallere düşürenler utansın diyeyim.

  • sourlemonade  (06.06.11 21:00:02)
elektronik falan tez 1000, endustri makine 500-1000 arasi ama cok kil konular varsa 1000-2000 e de gidiyordur. bence siz 1000 falan diye soyleyin. sonucta zart diye odevi vermiceksiniz. surekli biraz biraz yapip hocaya mail atilacak direk son halini hocaya verirseniz killanir zaten. kolay gelsin

  • madworld  (06.06.11 22:10:20)