[]

kitap kafe ankara

gençler şöyle ders çalışableceğimiz tercihen kızılayda kahvesi güzel kendi güzel bi kitap cafe önerebilirmisiniz
 
biraz fazla salaş olsa da konur sokakta büyük imge kitabevinin üstünde kitapça var, orası ders çalışmaya uygun bir yer. ilk kapıdan girdikten sonra sağa dönüp koridor boyunca ilerledikten sonra oturursanız masaların çalışmaya daha müsait olduğunu göreceksiniz. fakat kahveleri muhtemelen nescafe.


  • kayranin kedisi  (06.06.11 18:56:17) 
karanfilde teyfik kışın üzerinde bi kafe vardı küçük sakin bi yer ama adını unuttum şimdi...


  • action_f0rever  (06.06.11 19:11:32) 
Nisan ayında açtığımız tabut kültür sanat evine davet ediyorum.

(bkz: http://www.facebook.com/pages/Tabut-K%C3%BClt%C3%BCr-Sanat-Evi/202408829790657 )
  • tabutkafe  (22.06.11 01:34:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.