Saati nereden almali?

Selam ahali,
Saat almayi dusunuyorum. 1000 TL'nin biraz uzerine cikabilirim. Seiko dusunuyorum. Tip olarak spor tarzi, buyuk, celik kasa vb. mekanik bir saat olacak. Yakinlarda Ispanya ve Hollanda gibi yerlere de ugrayacagim.
Bu tip bir saatin buradaki fiyati ile yurtdisindaki fiyati arasindaki fark yaklasik olarak ne kadardir?

hollanda burdan daha pahalı kardeşim. sirkecide saatciler var dogubankın orda. çakma falan değil baya orjinal saat satan yerler. konyalı gibi. pazarlıgını yap al. ama pazarlıgını yap.

  • lord henry  (06.06.11 15:43:52)
ben de konyalı dan almıştım.

  • rentts  (06.06.11 16:34:59)
Şu linkte saat tutkunları fikirlerini paylaşmış, sanırım sizin ayırdığınız bütçeyler bunlardan 2 tane falan alınır =)) Ama kaliteli markalar ve sağlam saatler, sitedeki Swatch Irony'i bizzat kullanıyorum, yıllardır banamısın demedi ve pil değiştirtmek dışında bir bakıma gerek olmadı.

forum2007.antu.com
  • neosphere  (06.06.11 16:55:51 ~ 16:56:00)