esnerken cenemde korkunc bir agri ve kilitlenme oluyor

esnemekten korkar hale geldim ki esnememeye calisiyorum.

esnerken agzimin en acik oldugu anda cenem cok feci sekilde kilitlenip agriyor en az 10-15 saniye sürüyor bu.

neden acaba?

magnezium diasporal kullan

  • pazubant  (06.06.11 01:27:32)
ağzını çok açtığın için, alt çene kemiğin üst çene kemiğindeki eklem yerinin kapsülü zorluyordur. çıkar gibi olunca da kilitlenme hissi olması normal.

bizim bi hoca vardı, ağzı açık esneyene kalem, tebeşir eline ne geçerse fırlatırdı. biz de ağzımız kapalı esnerdik. ağzın kapalı esne. mümkün.
  • aksasu  (06.06.11 01:28:55)
ya o bana da oluyordu bir ara geçti sonra dayanılmaz acıyodu ama

  • mirac  (06.06.11 02:05:45)
esneme, bende de var, doktor bakıp elma yerken, esnerken dikkatli ol kitlenebilir filan demişti, ameliyatla duzelir filan diyordu da o zahmetli iş gibi : olay şu sanırım :
www.eksisozluk.com

hekim bilmez çeken bilir hesabı
  • sakallibebek  (06.06.11 11:44:29)
bende de ara ara oluyor. kimse yazmamis ama benim tahminim ceneye bildigin kramp giriyor. cozumu de sudur: basinizi yukari dogru kaldirabildiginiz kadar kaldirin, yani yukari bakin iste. ayaga kramp girince germe mantigi.

  • sazz  (06.06.11 15:17:28)