kedinin bölgesel kelleşmesi

kedimin gövdesinin sağ tarafında boynuna doğru olan kısmındaki tüylerde geniş bi alanı kapsayan açılma var. yarın veterinere götüreceğim ama içime dert oldu ne olabilir bu? kaşınmıyor etmiyor da kendisi, uyuz değildir gibime geliyo.

@jupri, iki gün önce yurtdışından bir akrabam gelmişti, hala bende kalıyor. normalde tek yaşıyorum...belki ondan rahatsız olmuştur, bilemedüm

saçkırandır büyük ihtimalle.veterinere göstermekte fayda var.

  • big bang  (06.06.11 00:53:41)
evde huzursuz olma ihtimali var mı. kedimizin sahibi öldüğünde yerine alışamadı ve aynı şekilde yer yer tüyleri dökülmüştü çünkü.

  • jupri  (06.06.11 01:20:34)