En kısa zamanda en fazla Almancayı öğrenmek

sıfırdan başlayan birisi olarak, nasıl yapabiliriz bunu efendiler? önerileri alalım.

konuşarak. zaten başka türlü dil öğrenilmez ki.

  • take me rufee  (05.06.11 23:14:33)
  • onexey  (05.06.11 23:16:13)
kursa git ama genç hoca ve öğrencilerin olduğu kurslara gitmeni öneririm işin içinde yaşlı birisi olunca 30 kere tekrar ediliyor konu,kurs bittikten sonrada pek bir şey öğrenemeden ayrılıyorsun.iyi bir dil kursuna gitmeni önerebilirim.ha imkanın varsa tabi bir 6 aylığına falan yurtdışında öğrenirsen ne ala.

  • kayone  (05.06.11 23:18:30)
yaklaşık 1 ay sonra 3 ay kalmacalısına viyanaya gideceğim kısmetse. kurs için geç kaldım sanırım, özel hoca neyin de istemem neblim. sevabına benle tüm gün takılacak, alamanca konuşacak biri bulursam olur ama :) rosetta stone falan takılıyorum şu sıra işte. öyle.

  • tahret muslugu  (05.06.11 23:22:54)
viyanada yaz kursları var
deutschkurse.univie.ac.at
ayrıca viyanada çok türk var eğer kendi kaptırırsan 3 ay boyunca bir kelime almanca konuşmadan dönebilirsin imkansız değil hatta çok kolay hatta evet 3 yıldır viyanadayım bütün arkadaşlarım türk
  • rory  (05.06.11 23:47:12)
alman kültürde en iyi şekilde öğrenirsiniz, y ada yurt dışında kurslardan, ya da en azından yabancı hocalardan. çünkü onlar türkçeye çevirmedikleri için ve türkçe konuşmadıkları için dilin mantığını sistemini öğrenirsiniz, cümle kurduğunuz zaman türkçe kurup çevirmek yerine cümleyi direk almanca kurarsınız, yani almanca düşünürsünüz.
bu diğer diller için de geçerlidir.

  • goldentitan  (06.06.11 00:19:29)