fotograf ve fiyat ?

aloha doctor who'lar

haftaya bir anaokulu ögrencilerinin çekimini yapacagım. fakat bunlara ürünü nasıl versem diye kararsız kaldım. bizim zamanımızda okulda çekim yaparken bir karton dalga üzerine fotografı yapıştıyorlardı fakat sayı az oldugu için (30)matbaa'da baskıya sokamıyorum soksamda fiyat çok yüksek oluyor.
acaba şöyle 28*35 fotograf baskısı mı yapsam diyorum sizce çok mu tırt olur ve hiç öyle birşey yaptırmadım fotograf baskısına sokarken tasarım yapıp fotograf olarak basabiliyormuyuz yoksa bu stüdiolar sadece fotograf karesi oldugunda mı basıyor?
çok dertliyim duyuru ne yapayim bir fikir verin daha önceden yapmış olan varsa nasıl birşey yaptılar bi el atında vurduralım şu arabayı.

(bkz: fotoblok)

  • mr fusion  (05.06.11 23:22:27)
sizce fotograf baskısı yapıp 2 fotograf geri kalan noktalara isim ve grafik tasarım eklesem nasıl olur ? okulun bütçesi çok kısıtlı o fotoblok denen naneyi kabul etmezler bende çok kötü olsun istemiyorum kötü olacagına kötü referans gösterecegine hiç yapmam daha iyi.

  • exodia  (05.06.11 23:35:19)