öğrenim kredisi vergi dairesine devredilmiş olanlar için entry

www.eksisozluk.com
bu entry de yazılanı yapabilen var mı?

ben de aynı şekilde yaptım. öğrenim kredisi trafik cezasi derken 10 milyar borcum 7 mılyara indi. ilk 2 ay taksitleri ödüyorsunuz ondan sonra 2 ayda bir ödüyorsunuz. tayyip baba cok yaşa

  • siypancak  (05.06.11 23:02:29)
benim sorduğum şey internetten kredi kartyla ödeme olayı. adım adım onu anlatırsanız süper olur

  • rentts  (05.06.11 23:12:41)
kredi almadığım halde cezasıyla birlikte 350 liralık öğrenim kredisi borcum olduğunu öğrendim.. bununla ilgili bir entry de var mı? :/ tayyip baba az yaşa :/

  • dniz  (06.06.11 00:04:31)
yapılandırma ısını daha onceden vergı daıresınden yaptırdıgım ıcın ınternetten yaptırmama gerek kalmadı fakat odemeyı ıkı dakıka ıcınde kolayca hallettım.

kredı kartıyla odeme olayını anlatmayı mı kastettınız yoksa benım daha onceden yaptıgım kısmı mı bılmıyorum ama, taksıtlı odeme secenegını sectım (zaten ılk taksıt zorunlu secılı oluyo) banka kartı numarasını vs gırdım telefonuma sıfre geldı onu gırdım, alındı makbuzunu pdf olarak kaydettım ıslem bıttı :)
  • irbat  (06.06.11 02:05:44)
beyler olay şu şimdi o entry'deki adrese girdim tc kim no ile üye oldum buraya kadar sorun yok. kyk'da borçlarım vergi dairesine devredilmiştir yazmasına rağmen gelir idaresinde girdiğim şurdaki tinypic.com hiç bir seçenekte borcum gözükmüyor. halbuki kyk da gözüken 2200 lira borcum var. onları ödemek istiyorum nasıl yapacağımı bilemedim. bi el atın bea.

  • rentts  (06.06.11 09:13:49)