Galiba hint filmi

Çocukken izleyip bu kadar az şey hatırladığıma göre 80 yapımı bir film olsa gerek
hatırladıklarımın geri kalanları ise...

Ömer diye bi karakter vardı (ya da ben ömer diye hatırlıyorum sırf bu yüzden hint filmi olduğunu düşünüyorum olmayadabilirde ki bence kesin değil arap filmi filan mı acaba)

bi kadın vardı hokus pokus yöntemi gibi kaybolup sonra görünüyordu filan (bundanda emin değilim ama büyü gibi bi faktör vardı bu yüzden fantastik filmler bölümünde bi arama yaptım)

şişman bi adam vardı kötü karakterdi çıplak teninin üstüne yelek gibi bişi giyerdi sadece altında da şalvara benzer bişi...

bide bu şişman adam, "hokus pokus yöntemi gibi kaybolup sonra görününen" kadın tarafından "görünmez moddayken gıdıklanıyordu galıba adamın bu yüzden kahkahalarla güldüğünü hatırlıyorum.

noktasız virgülsüz imla kurallarına rivayet etmeksizin yadığım bu soru metni umarim sizi çıldırtmamıştır, zira takıntılı bi yapım olduğu için,anlatma özürlü olduğum için, ve bu filmi bulmanın önemini düşündüğüm zaman ve aramaya çalışıp yine bulamayacağım diye pes ettiğim
dönemleri düşündüğümde,nasıl sıkıntılı bir durum olduğunu anlamışsınızdır umarım başladığım cümleyi dahi toparlayamadım :(

Eleştirmeyiniz dostlar,sadece bilgilerinizi paylaşın rica ederim.

hint değil türk filmi idi sanırım.

adı da ibibik mi öyle bir şeydi.
  • latios  (05.06.11 11:06:14)
müjdat gezenin vardı öyle binbir gece masallı bir filmi ama adını unuttum ibiş falandı galiba karakter adı öyle bir arattır bir de

  • menon  (05.06.11 16:36:18)
Türk filmi değildi

  • edsy  (08.06.11 14:35:48)